Poloha a dosažitelnost

Chaty se nachází v blízkosti obce Hlinné na jižním okraji CHKO Žďárské vrchy. Nové Město na Moravě je vzdálené 5km, Žďár nad Sázavou 7km. V okolí je mnoho cyklotras, turistických tras, singltrek v Novém Městě na Moravě, v zimě upravované běžecké trasy a sjezdovka (6km Harusův kopec, Vysočina aréna). Nejen v zimě je také možno zpestřit svoji dovolenou pobytem v novoměstských lázních (bazén, wellness, sauny) se slevou pro naše hosty. V létě lze využít ke koupání malebné rybníčky Vysočiny, koupaliště či Pilskou vodní nádrž Vzdálenost z Brna 65km, z Prahy 150km.

  Vybavení a služby

Chaty jsou dřevěné o velikosti cca 40m2, s kapacitou 4-6 osob (4 pevná lůžka a rozkládací sedačka). U každé chaty je ohniště a posezení. Za chatami je pergola pro společné posezení větší skupiny. K dispozici je hřiště na volejbal. V každé chatě je předsíňka, koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s televizí a rozkládací sedačkou, kuchyňka se základním vybavením, vařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledničkou, 2 ložnice (každá 2 lůžka). U každé chaty je venkovní posezení a ohniště. Společné kryté posezení v pergole pro větší skupinu a onhiště. K dispozici hřiště na volejbal a rozsáhlá louka.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Nové Město na Moravě - Vysočina Aréna, Harusák, singltrek, bazén, přírodní koupaliště. Žďár nad Sázavou - Piská vodní nádrž, Olšiakovy sochy, Zelená hora Velké Dářko.

Zpět


TOPlist
  Chatky Apollo na Vysočině
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chatky Apollo na Vysočině
Ceník ubytování a stravování