Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v krásném prostředí na kraji lesa s výhledem na přehradu Šance. Objekt je dobře dosažitelný i v zimě, v těsné blízkosti přístupové cesty na Gruň. Kousek od chaty je kostel sv. Jindřicha a pomník Maryčky Magdonové.

  Vybavení a služby

Nabízíme Vám ubytování ve dvou moderně zrekonstruovaných a vybavených apartmánech až pro 15 osob (U Ospalca 6+2 a U Chrápala 5+2). Chata se nachází na krásném místě v obci Staré Hamry na polosamotě na kraji lesa. Součástí chaty je také venkovní bazén s tepelným čerpadlem, wellness zóna, kde můžete využít masážní bazén, finskou saunu, infrasaunu a ochlazovací sud. Pro zábavu je k dispozici společenská místnost vybavená kulečníkem a šipkami. Samozřejmostí je i bezdrátové připojení k internetu zdarma, parkování na oploceném pozemku a venkovní posezení s grilem. Pro děti je k dispozici dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a velkou trampolínou. Pro cyklisty a lyžaře je k dispozici kolárna. Po domluvě jsme schopni zajistit maséra.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Lysá hora – nevyšší vrchol Beskyd 1324m, turistika a cykloturistika, golf Ostravice, Čeladná, lanové centrum Opičárna na Ostravici, Tarzánie na Ráztoce, minigolf na Bílé, vodní nádrž Šance, pomník Maryčky Magdonové, Valašské muzeum Rožnov, Pustevny – Radegast, Štramberská trúba, muzeum Tatra Kopřivnice, hrad Hukvaldy, četná chráněná přírodní území apod. • Sjezdovky: Bílá 5km, Grúň 3km, Ski Makov 20km (SK), Ski areál Mezivodí 10km, Ski areál Opálená 20km. Blízká lyžařská střediska: Bílá, Armaturka, Mezivodí, Lysá hora, Na Čele - Ostravice, Zlatník - Fela, Biocel Zlatník, Třeštík – Celnica, TJ Radegast, Visalaje, Kocianka, U Sachovy studánky, Kubiška.

Zpět


TOPlist
  Chata Za Vodou Staré Hamry
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Za Vodou
Ceník ubytování a stravování