Chata Western - Poloha, Služby, Okolí

Chata Western

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na úpatí Krkonoš nedaleko "Hrádečku", 8km do Trutnova, 9km do Janských Lázní, 18km do Pece pod Sněžkou, 3km na nové golfové hřiště nebo SKI areál (Mladé Buky). Parkování v oploceném pozemku.
Vybavení a služby
Nově zrekonstruovaný objekt ve westernovém stylu se dvěmi pokoji v 1.patře a společenskou místností v přízemí. Klient má k dispozici vlastní terasu, krb na grilování,bazén /4,5m/a parkování přímo u objektu.V 1.patře jsou dva 4 lůžkové pokoje s kuchyňským koutem /součástí jednoho pokoje/, 2x TV, 2x SAT, internet WIFI. Kuchyňský kout je vybaven el. sporákem (4x), mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazícím boxem. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Objekt je centrálně vytápěn. V přízemí je možné využít společenských prostor /pouze pro ubytované klienty/. Majitel bydlí cca 150m od objektu a dle přání klientů zajišťuje nápoje a občerstvení. Klient dále může využít malý sportovní areál (fotbal, volejbal, basketbalový koš a stolní tenis). K dispozici je rovněž dětské hřiště (pískoviště, prolézačky, dětská trampolína).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupání v okolí je možné v letním i zimním období v krytém i otevřeném bazénu v Trutnově, rekrečních střediscích Dolce a Peklo. Lyžování v celé oblasti Krkonoš, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Žacléř, Špindlerův Mlýn, Mladé Buky v dosahu několika km. Asi 3km od objektu se nachází nové golfové hřiště s výhledem na panorama Krkonoš. Možnost výletů do okolí, např. Adršpašské skály, ZOO Dvůr Králové, zámek Kuks, apod. Ve vzdálenosti 1km od objektu je možnost zahrát si Laser Games Sniper Valey v originálním prostředí zámku a podzámčí s celoročním provozem a 6km vzdálená nová bobová dráha 1,6km dlouhá rovněž v provozu celoročně.
TOPlist