Chata V údolí - Poloha, Služby, Okolí

Chata V údolí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa v samotném podhůří Jeseníků v malebné vesničce Štědrákova Lhota je ideálním místem pokud se chcete věnovat pěší turistice, cykloturistice, sjezdovému nebo běžeckému lyžováni. Chalupa se nachází na okraji vesnice a i když je v údolí, tak poskytuje výhled na okolní přírodu. Parkováni u chalupy pro 4 auta Autobusová zastávka 150m od chalupy. Vlak 5km Ruda nad Moravou.
Vybavení a služby
Chata poskytuje možnost ubytování pro 13 osob v 5 ložnicích. Pro rodiny z dětmi poskytujeme aj dvě dětské postýlky. Součásti společenské místnosti je samozřejmě plně vybavená kuchyň - lednička, myčka, trouba, sklo keramická deska, varna konvice, mikrovlna trouba, a nádobí pro 13 osob. Ve společenské místnosti naleznete dva pohodlné gauče, LCD televizi ze satelitem a krbová kamna. Stolovat můžete u velkého stolu. Vedle společenské místnosti hernu pro děti. Sociální zařízeni: 2 koupelny a 2 krát samostatné WC. Na zahradě u chalupy je posezení, zděný gril, ohniště, bazén, trampolína, skluzavky s houpačkami, stůl na stolní tenis a různé hračky pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pouhých pár set metrů od chalupy se nachází dvě lyžařská střediska vhodná zejména pro rodiny z dětmi- Skiareál Panorama 450m. a Skiareál Turek 450m. V nedalekém okolí: Červená voda 20km, Kouty nad Desnou 36km, Ramzová 36km, Dolní Morava 40km. Zajímavá místa v okolí: Termály Losiny - Velké Losiny 25km, Pivovarské muzeum - Hanušovice 17km, Ruční papírna - Velké Losiny 25km, Muzeum Olomouckých tvatůžku - Loštice 36km, Hrad Bouzov 43km, Lesní bar - Lipová - lázně 40km, Dlouhé Stráně - Kouty nad Desnou 36km, Pradědovo dětské muzeum - Bludov - 10km
TOPlist