Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v centru lyžařského středisla Karlov pod Pradědem v pohoří Jeseníky, které vynikají panenskou přírodou, rajským klidem a nejlepšími sněhovými podmínkami v celé České republice.

  Vybavení a služby

Ubytování je ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. Na každém patře je vybavená kuchyňka k vlastnímu vaření a společné sociální zařízení. Společenská místnost se nachází v podkroví. Vlastní parkoviště je přímo u chaty. V létě je příjemné posezení pod pergolou, ohniště a gril na dřevěné uhlí, hřiště na volejbal a nohejbal, trampolína.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Ski Karlov otevřel 3 čtyřsedačkové lanovky, pojízdný pás pro děti, zázemí s občerstvením a hlídáním dětí, lyžařská škola, půjčovna lyží. Lyžování přímo u chaty.Výlety: lázně Karlova Studánka, přirodní rezervace Praděd, Ovčárna, údolí Bílé Opavy. V okruhu cca 2km se nachází dalších 14 lyž.svahů různé délky a náročnosti. Zámky: Bruntál, hrad Sovinec, zámek Úsov, Bouzov, Velké Losiny, kde je termál.koupaliště v provozu od května. Koupání: celoročně krytý bazén Břidličná, Bruntál, vodní nádrž Slezská Harta.

Zpět


TOPlist
  Chata u Kubů Karlov pod Pradědem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata u Kubů
Ceník ubytování a stravování