PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Soukenná, Dolní Moravice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dolní Moravice, okr. Bruntál, dostupnost autem od hlavní silnice, parkování zdarma.
Vybavení a služby
Nabízíme celoroční ubytování ve dvou samostatných apartmánech, každý s kapacitou ubytování až pro 5 osob, lze pronajmout i jako celek pro celkem 10 osob. Dřívější název objektu byl Chata u Slotra. Nový název chaty je odvozen od jednoho z nejvyšších místních vrcholů - Soukenné, kde se v minulosti těžilo stříbro a ruda. Před chatou se nachází dřevěné posezení a místnost na uložení lyží. Parkoviště před chatou zdarma. V přízemním apartmánu se nachází plně vybavená kuchyně s jídelním stolem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí a jednou samostatnou postelí, dvě koupelny se sprchovým koutem, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, TV, WIFI. Druhý apartmán v patře disponuje také plně vybavenou kuchyní s jídelním stolem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnicí s manželskou postelí a jednou samostatnou postelí, dvě koupelny s vanou, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, TV, WIFI. V každé ložnici se nachází velká šatní skříň, menší komoda na uložení věcí a psací stůl s židlí. V každé kuchyni se kromě jídelního setu nachází také psací stůl s židlí. TV se nachází v každé kuchyni a ložnici.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava. Ski areál Čerťák, 1km (4 - sedačková lanovka), Ski areál Karlov pod Pradědem, 5 km, Ski areál Kopřivná, 5 km, Karlova Studánka, lázně, 10 km, Praděd a Ovčárna, 15 km, Nová Ves, běžkařské tratě, 4 km ( biatlonová střelnice ), Termální bazén Karlova Studánka, 10 km, Karlov, bobová dráha, singl tracky pro horská kola. Blízká lyžařská střediska: Avalanche, Čertova hora, Nová ves u Rýmařova, Myšák - Karlov pod Pradědem, Karlov, Pawlin - Karlov pod Pradědem, Kopřivná - Malá Morávka, Klobouk - Karlov, Stará Ves, Annaberg- Suchá Rudná, Karlova Studánka. Možnosti koupání: Rýmařov - Aquacentrum Slunce, Edrovický rybník, bazén Břidličná, Bazén Karlova Studánka, koupaliště Bruntál, Bruntál - Wellness centrum , rybník Andělská Hora, Rybník Tvrdkov, Vrbno pod Pradědem - rybníky, vodní nádrž Oskava, vodní nádrž Slezská Harta, koupaliště Libina, přehrada Krásné, Velké Losiny - termály, termální koupaliště Velké Losiny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz