Chata Slovanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata nedaleko lyžařského střediska Severák, která se rozkládá na svazích kopce Slovanka. Možnost sáňkování u objektu chaty, parkování přímo u chaty na soukromém parkovišti - zajištěno uzamykatelnou závorou. V blízkosti okolí možno sběr hub a borůvek, rovněž tak mnoho zajímavých turistických cílů.
Vybavení a služby
Kapacita budovy Chaty Slovanka je 60 lůžek, možnost využití baru a restaurace s obsluhou. Ubytování je zajištěno ve dvou až šestilůžkových pokojích, 11 z nich má vlastní umyvadlo, ostatní sociální zařízení je možno na patře - max. 3 pokoje na jedno sociální zařízení. Dalších 5 pokojů - APARTMÁN, má dvě vlastní sociální zařízení (vana, wc). Další sociální zařízení pro restauraci či bar se nachází na patře. Další společenskou místnost s krbem a kapacitou cca 10 - 15 míst je možno využít. K dispozici 10 chatiček, které jsou vždy čtyřlůžkové. Množstevní slevy a smluvní ceny zajišt'ujeme rovněž. V blízkosti je také půjčovna lyží a horských kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Běžecké tratě - Jizerské magistrály, sjezdové tratě v lyžařském středisku Severák.Přehradní nádrž Josefův důl - největší zásobárna pitné vody v oblasti, rozhledny Královka, Černá Studnice; protržená přehrada na Souši, Jedlovy vodopády. Výborná dostupnost Liberce - cca 10km, zde je možno navštívit ZOO, Botanickou zahradu, aquapark Babylon ... Možnost ZDARMA navštívit místní sklárnu VITRUM.
Poskytujeme ubytování také v nedalekých Apartmánech Severák
TOPlist