Chata Slovanka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Hrabětice
Adresa: 
Horní Maxov 8, 468 11 Janov nad Nisou
Telefon: 
+420 602 831 420
Web adresa:
www.slovanka.eu
www.ceskehory.cz/slovanka-hrabetice

kapacita  kapacita: 100 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  820 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák počasí Severák


Poloha a dosažitelnost
Horská chata nedaleko lyžařského střediska Severák, která se rozkládá na svazích kopce Slovanka. Možnost sáňkování u objektu chaty, parkování přímo u chaty na soukromém parkovišti - zajištěno uzamykatelnou závorou. V blízkosti okolí možno sběr hub a borůvek, rovněž tak mnoho zajímavých turistických cílů.
Vybavení a služby
Kapacita budovy Chaty Slovanka je 60 lůžek, možnost využití baru a restaurace s obsluhou. Ubytování je zajištěno ve dvou až šestilůžkových pokojích, 11 z nich má vlastní umyvadlo, ostatní sociální zařízení je možno na patře - max. 3 pokoje na jedno sociální zařízení. Dalších 5 pokojů - APARTMÁN, má dvě vlastní sociální zařízení (vana, wc). Další sociální zařízení pro ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Běžecké tratě - Jizerské magistrály, sjezdové tratě v lyžařském středisku Severák.Přehradní nádrž Josefův důl - největší zásobárna pitné vody v oblasti, rozhledny Královka, Černá Studnice; protržená přehrada na Souši, Jedlovy vodopády. Výborná dostupnost Liberce - cca 10km, zde je možno navštívit ZOO, Botanickou zahradu, aquapark Babylon ... Možnost ZDARMA navštívit místní sklárnu VITRUM.
Provozovatel: Michaela Trojanová
Informace poskytnul: Michaela Trojanová
TOPlist