Poloha a dosažitelnost

GPS : Loc: 50°42’41.892″N, 15°13’13.387″E. Dostanete se k nám autem po dálnici R10 (Praha vzdálena 100km), nebo autobusem (zastávka cca 2km). Podrobný popis naleznete na hlavních stránkách chaty. Možnost parkování je jak v areálu chaty (7 parkovacích míst), nebo na 50m vzdáleném parkovišti (25 parkovacích míst) zdarma.

  Vybavení a služby

Chata Samanta má vybavenou kuchyni pro samostatné vaření. K vybavení patří 2xplynový sporák, mikrovlnná trouba, několik lednic, výčepní zařízení (nutno objednat spuštění), rychlovarná konvice, toustovač,topinkovač. Společenská místnost s kulečníkem,krbem a fotbalkem, v letních měsících bazén, ohniště. Venkovní posezení, domeček a houpačky pro děti, dětský koutek s kobercem. Pokoje jsou pronajímány bez ložního prádla - možnost použití vlastního. Prádlo na jednu postel: 50 Kč

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Rozhledna Černá Studnice - 1km (příjemná procházka). Možnost stravování na rozhledně Černá Studnice. Koupání - plavecký krytý bazén v Jablonci n. Nisou, krásné koupání v Jablonecké přehradě, bowling v Jablonci n. Nis., koňská farma s projížďkami na koni 2 km, vláčkem z kozí farmy Pěnčín na rozhlednu Černá Studnice 869m n.m, Bozkovské jeskyně, Botanická zahrada a ZOO v Liberci, lanová dráha na Ještěd 1012m n.m a zábavní centrum Babylon s vodním světem a lunaparkem pro děti. V zimě sjezdové lyžování délka 600m v Nové Vsi 1km, sjezdovka Filip, servis a půjčovna lyží, občerstvení délka 600m 1,5km, Smržovka 3km, Špičák 4sed. lanovka 6km aj., běžkařské tratě.

Zpět


TOPlist
  Chata Samanta Horní Černá Studnice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Samanta
Ceník ubytování a stravování