Poloha a dosažitelnost

Chata Rozhledna Tanvaldský Špičák leží přímo na vrcholu Tanvaldského Špičáku v nadmořské výšce 809 m.n.m. nad Tanvaldem. Je dostupná autem, lanovkou z obce Jiřetín pod Bukovkou a pěšky po zelené turistické značce.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve 2 budovách vzdálené od sebe cca 30 metrů s celkovou kapacitou 57 lůžek. Společné WC + koupelna. Přímo v budově je restaurace s možností ubytování se snídaní. Oběd a večeře možno zakoupit v restauraci. Dále společenská místnost s TV a Wifi připojením, dětské hřiště, venkovní terasa, otevřené ohniště, úschova kol/lyží. Objekt je možno využívat celoročně např. pro kursy, školení, školy v přírodě, lyžařské výcviky, svatby, narozeniny, srazy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ideální prostředí pro houbaření, turistiku, cykloturistiku. O víkendech v době letních prázdnin jezdí lanová dráha na Tanvaldský Špičák. Vyveze Vás přímo k nám na Rozhlednu Tanvaldský Špičák, která nabízí krásný výhled na Jizerské hory, Krkonoše a i Ještěd. V létě možnost turistiky v okolí. Poblíž rozhledna Bramberk, rozhledna Černá Studnice, Protržená přehrada Bílá Desná, přehrada Souš, vodopády Jedlový Důl, rozhledna Štěpánka, přehrada Josefův Důl, Jizerka, hora Bukovec, rozhledna Královka Muzeum výroby hraček Detoa atd. V zimě možnost lyžování ve Ski areálu Tanvaldský Špičák.

Zpět


TOPlist
  Chata Rozhledna Tanvaldský Špičák a Ski chata
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Rozhledna Tanvaldský Špičák a Ski chata
Ceník ubytování a stravování