PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Renata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Radimovice 200m od Zámku Sychrov. Příjezd je po dálnici PRAHA - LIBEREC, odbočka Paceřice, první sjezd za Turnovem. Vzdálenosti 7km od Turnova a 20km od Liberce. Bezproblémový výjezd na silnici v zimním období.
Vybavení a služby
Objekt kompletně vybaven. Teplá studená voda. Elektrické topení. Objekt po celkové rekonstrukci. V ceně lůžkoviny. V hlavní letní i zimní sezóně jsou pouze týdenní pronájmy. Krytý venkovní bazén s ohřevem vody tepelným čerpadlem, houpačka, houpací lavice, skluzavka, dětský domeček, pískoviště, zahrada s nábytkem, lehátka, gril. Možnost úschovy kol a lyží. Parkoviště u objektu na vlastním pozemku. WI-FI zdarma.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Obchod s potravinami, restaurace, pošta, tenisové kurty, multifunkční hřiště, jízda na koních - 2km, cyklotrasy, Zámek Sychrov. Vlakové a autobusové spojení. Turnov: Skalní město, hrady a zámky v Českém ráji. Liberec: Centrum Babylon, Skiareál Ještěd. www.radimovice.cz, www.obecsychrov.cz, www.severnicechy.info, www.cesky-raj.info
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz