Chata Radana - Jeseniky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt pro 8 osob je umístěn v malé chatové oblasti v podhůří Jeseníků, na konci lázeňské vesničky Bludov s dobrými klimatickými podmínkami. Chata je položena v klidném prostředí poblíž velkého koupaliště - areálu Vlčí Důl, u lesa, s výhledem na okolní krajinu a poskytuje výhodné podmínky pro letní i zimní odpočinek a rekreaci.
Vybavení a služby
Vybavení je pěkné, moderní a vnitřek je celý obložený dřevem. Přízemí: Obyvací pokoj spojený s jídelnou, vybavená kuchyňka, koupelna se sprchou, WC, 1x balkon, terasa, el.sporák, lednice, mraznička, mikr.trouba, var.konvice, toustovač, sedací souprava, btv-lcd, krbová kamna, el.topení. V I.patře jsou 3 ložnice: 1x2 lůžka, 1x2 lůžka, 1x4 lůžka a druhý balkon. K dispozici je dále mobilní internetové připojení, zahr. nábytek, vlastní bazén o průměru 2,70m, gril, venk.krb, ruské kuželky, pískoviště, skluzavka, houpačka, trampolína, garáž se stolním tenisem. Majitel neposkytuje ložní prádlo, požaduje hradu el. energie, dřeva a rekr.poplatek obci. Parkování je celoročně přímo u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety: Místní lázně, rozhledna Háj Bludov, lovecký zámek Úsov, pohádkový hrad Bouzov, termální bazén, lázně a muzeum ruční výroby papíru ve Velkých Losinách,veteran muzeum a minizoo Rapotín, Rešovské vodopády, horské středisko Ramzová s horskými minikáry a čluny, vysokohorská bobová dráha Petříkov, jeskyně Javoříčko, vojenské muzeum a vybavené vojenské bunkry Králíky, krytý bazén se saunou v Šumperku, vodní nádrž s loďkami a rybolov Na Krásném u Šumperka, vyhlídkové lety nad Praděd a Jeseníky z letiště v Šumperku.
TOPlist