Poloha a dosažitelnost

Lyžařské středisko Kunčice leží asi 3km od Starého Města pod Sněžníkem. Autem lze přijet až k chatě, kde je možnost parkování. Vlaková stanice je ve Starém Městě, odtud Vás přivezeme až k chatě.

  Vybavení a služby

Pokoje na chatě jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, vybaveny jsou standartně, jedná se o pětilůžkové pokoje, kde jsou tři lůžka + dvouposchoďová postel, dále malá předsíňka s vestavěnou šatní skříní nebo v některých pokojích samostatná šatna. Sprchy jsou společné na jednotlivých poschodích. V létě slouží k posezení venkovní zastřešená terasa, dětské hřiště s prolézačkou, trampolína, plácek na kopanou, ohniště a také bazén na koupání. V chladných zimních měsících vám jistě přijde vhod naše nová sauna s ochlazovacím bazénkem.Vaříme domácí stravu jako od maminky. Samozřejmostí je připojení k internetu - WIFI, satelitní příjem TV, stolní fotbálek, šipky nebo kulečník v naší herně. V roce 2012 jsme získali ocenění Jeseníky - originální produkt. Přijeďte k nám na výborné borůvkové knedlíky!  Rekreace a služby v okolí

V zimě: upravené sjezdovky se zasněžováním na všech pěti sjezdovkách,ideální běžecké trasy, saunování, výlety po okolí. V létě: cykloturistika, výlety do sousedního Polska (Medvědí jeskyně), výstup na Králický Sněžník, kde pramení řeka Morava, koupání, možnost pronájmu tenisového kurtu s umělou trávou (1km), posezení u ohniště, grilování.

Zpět


TOPlist
  Chata U profesora
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata U profesora
Ceník ubytování a stravování