PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Pod Vysokým kamenem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše ubytování nabízíme v oblíbené lokalitě Krušných hor. V malé obci Nové Zvolání, která je přidružená k městu Vejprty. Je zde možnost prožít dovolenou, jak odpočinkovou, tak i aktivní a to v jakémkoliv ročním období. V létě se v našem okolí nachází mnoho cyklistických i pěších tras i zajímavých turistických cílů. V nedalekých Vejprtech se nachází i tenisový areál se třemi kurty. V zimním období je zde k dispozici velký lyžařský areál Klínovec (vzdálený cca 6km), spojený též s německým lyžařským areálem v Oberwiesenthalu. Dále je možno využít centrum na Božím Daru a Krušnohorskou běžkařskou magistrálu. Naše chata se nachází v klidné části obce, kde není frekventovaná doprava. Takže je vhodná pro rekreaci s malými dětmi. Je zde i blízko do lesa, třeba pro houbaře, na dlouhé procházky, nebo jen tak.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování apartmánového typu, formou ubytování v soukromí, s kapacitou 8 lůžek, bez stravování. Apartmán se nachází v přízemí. Je složen z pokoje se čtyřmi lůžky, kuchyní s vybavením pro vlastní vaření a posezením s televizí. Samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a dvěma umyvadly a také samostatně umístěné WC s umyvadlem. K apartmánu je k dispozici ještě jeden pokoj se čtyřmi lůžky v prvním patře, který slouží pouze na přespání. Také je k dispozici ještě jedno samostatné WC s umyvadlem na chodbě v přízemí. V celém objektu je připojení přes bezdrátovou síť WIFI. K dispozici je místnost k uložení lyží a kol (dle ročního období). Parkování zajištěno přímo u chaty. Další informace jsou k dispozici na našich webových stránkách http://www.chatapodvysokymkamenem.cz/

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě je zde k využití lyžařský areál Klínovec spojený s lyžařským areálem v Oberwiesenthalu v sousedním Německu. Ski areál Neklid a Novako na Božím daru. Dále je zde pro běžkaře upravována Krušnohorská magistrála. Celoročně je možno využít bazén v hotelu Nástup, hned pod Klínovcem. V létě je možno využít trasy Krušnohorské magistrály k jízdě na kole. Ve Vejprtech je možné si zahrát tenis na třech kurtech. Krásné zážitky nabízí také lanové centrum v areálu Plešivec. Zábava a sportovní vyžití se zde dá uplatnit v jakémkoliv ročním období.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz