Chata Pod Vysokým kamenem - Poloha, Služby, Okolí

Chata Pod Vysokým kamenem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše ubytování nabízíme v oblíbené lokalitě Krušných hor. V malé obci Nové Zvolání, která je přidružená k městu Vejprty. Je zde možnost prožít dovolenou, jak odpočinkovou, tak i aktivní a to v jakémkoliv ročním období. V létě se v našem okolí nachází mnoho cyklistických i pěších tras i zajímavých turistických cílů. V nedalekých Vejprtech se nachází i tenisový areál se třemi kurty. V zimním období je zde k dispozici velký lyžařský areál Klínovec (vzdálený cca 6km), spojený též s německým lyžařským areálem v Oberwiesenthalu. Dále je možno využít centrum na Božím Daru a Krušnohorskou běžkařskou magistrálu. Naše chata se nachází v klidné části obce, kde není frekventovaná doprava. Takže je vhodná pro rekreaci s malými dětmi. Je zde i blízko do lesa, třeba pro houbaře, na dlouhé procházky, nebo jen tak.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování apartmánového typu, formou ubytování v soukromí, s kapacitou 8 lůžek, bez stravování. Apartmán se nachází v přízemí. Je složen z pokoje se čtyřmi lůžky, kuchyní s vybavením pro vlastní vaření a posezením s televizí. Samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a dvěma umyvadly a také samostatně umístěné WC s umyvadlem. K apartmánu je k dispozici ještě jeden pokoj se čtyřmi lůžky v prvním patře, který slouží pouze na přespání. Také je k dispozici ještě jedno samostatné WC s umyvadlem na chodbě v přízemí. V celém objektu je připojení přes bezdrátovou síť WIFI. K dispozici je místnost k uložení lyží a kol (dle ročního období). Parkování zajištěno přímo u chaty. Další informace jsou k dispozici na našich webových stránkách http://www.chatapodvysokymkamenem.cz/

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě je zde k využití lyžařský areál Klínovec spojený s lyžařským areálem v Oberwiesenthalu v sousedním Německu. Ski areál Neklid a Novako na Božím daru. Dále je zde pro běžkaře upravována Krušnohorská magistrála. Celoročně je možno využít bazén v hotelu Nástup, hned pod Klínovcem. V létě je možno využít trasy Krušnohorské magistrály k jízdě na kole. Ve Vejprtech je možné si zahrát tenis na třech kurtech. Krásné zážitky nabízí také lanové centrum v areálu Plešivec. Zábava a sportovní vyžití se zde dá uplatnit v jakémkoliv ročním období.
TOPlist