Chata Pod Lesem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Pod Lesem se nachází v klidném prostředí, u lesa, na slunném svahu obce Karlov pod Pradědem. Příjezdová komunikace vede až k objektu s parkovištěm pro 4 auta. Autobusová zastávka je vzdálená asi 300m. NĚCO NAVÍC : -vlastní zastřešené parkoviště -nová sušárna obuvi a lyžařských potřeb -sedačkové lanovky v údolí -chata po rekonstrukci
Vybavení a služby
Chata je po celkové interiérové a exteriérové (r.2016-17)rekonstrukci a nabízí celoroční ubytování v podkroví apartmanového provedení 4-lůžkového pokoje s kuch. koutem, WC, sprcha a umývadlem. První nadzemní podlaží nabízí ubytování ve 3 a 4-lůžkovém pokoji s příslušenstvím a nově kompletně vybavenou kuchyní. Součástí tohoto podlaží je společenská místnost. V suterénu chaty je uzamykatelná lyžárna-kolárna. V zimním období je v provozu NOVÁ SUŠÁRNA obuvi a lyžařského oblečení. V letním období je okolí chaty udržováno a je k dispozici venkovní posezení na sluné terase s možností grilování.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Na protejším svahu, v okolí 1km se nachází 12 lyžařských svahů různé náročnosti.V letošním roce obec dokončila výstavbu tří SEDAČKOVÝCH lanovek s odpovídajícím zázemím pro lyžaře, včetně nově uprvených sjezdovek.V bezprostřední blízkosti je také půjčovna lyží a sport. potřeb. Přímo pod chatou vedou běžecké stopy s místím turistickým značením. Od blízké autobusové zastávky je zajišťováná kyvadlová doprava do lyžařského střediska Ovčárna. V letních měsících se nabízí velké množství cykloturistických tras a také využití horských koloběžek.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz