Chata Pod Lesem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Pod Lesem se nachází v klidném prostředí, u lesa, na slunném svahu obce Karlov pod Pradědem. Příjezdová komunikace vede až k objektu s parkovištěm pro 4 auta. Autobusová zastávka je vzdálená asi 300m. NĚCO NAVÍC : -vlastní zastřešené parkoviště -nová sušárna obuvi a lyžařských potřeb -sedačkové lanovky v údolí -chata po rekonstrukci
Vybavení a služby
Chata je po celkové interiérové a exteriérové (r.2016-17)rekonstrukci a nabízí celoroční ubytování v podkroví apartmanového provedení 4-lůžkového pokoje s kuch. koutem, WC, sprcha a umývadlem. První nadzemní podlaží nabízí ubytování ve 3 a 4-lůžkovém pokoji s příslušenstvím a nově kompletně vybavenou kuchyní. Součástí tohoto podlaží je společenská místnost. V suterénu chaty je uzamykatelná lyžárna-kolárna. V zimním období je v provozu NOVÁ SUŠÁRNA obuvi a lyžařského oblečení. V letním období je okolí chaty udržováno a je k dispozici venkovní posezení na sluné terase s možností grilování.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Na protejším svahu, v okolí 1km se nachází 12 lyžařských svahů různé náročnosti.V letošním roce obec dokončila výstavbu tří SEDAČKOVÝCH lanovek s odpovídajícím zázemím pro lyžaře, včetně nově uprvených sjezdovek.V bezprostřední blízkosti je také půjčovna lyží a sport. potřeb. Přímo pod chatou vedou běžecké stopy s místím turistickým značením. Od blízké autobusové zastávky je zajišťováná kyvadlová doprava do lyžařského střediska Ovčárna. V letních měsících se nabízí velké množství cykloturistických tras a také využití horských koloběžek.
TOPlist