Chata Pampeliška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše chata se nachází v jedné z nejnavštěvovanějších turistických oblastí na Šumavě - v obci Nové Hutě. Krásná okolní příroda Šumavy nabízí příjemné prostředí pro turistické a sportovní vyžití jak v létě, tak v zimě.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v soukromí ve dvoulůžkovém, čtyřlůžkovém a pětilůžkovém pokoji se společnou kuchyňkou, každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Na každém pokoji je chladnička. K dispozici v našem ubytování Vám také bude společenská místnost, kde můžete trávit chvíle odpočinku. Do ubytovací části je vlastní vchod. V našem ubytovacím zařízení je také apartmán se dvěma lůžky, s vlastním WC, sprchovým koutem a kuchyňkou. Možnost přistýlky a zapůjčení TV přijímače. Zveme Vás do naší chaty a věříme, že zde strávíte příjemný a ničím nerušený pobyt.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V létě je v této části Šumavy velká řada turistických tras, kde je možné obdivovat přírodní krásy. Zvolit si můžete trasy méně náročné, vhodné pro rodiny s dětmi, ale také náročnější, pro zkušené a trénované turisty. Cykloturisté určitě ocení cyklistické stezky, vedoucí krásnou krajinou. Také oni mohou přizpůsobit náročnost tras svým fyzickým zdatnostem. V zimních měsících si přijdou na své jak milovníci běžek, tak zastánci sjezdového lyžování. Jsou zde upravované běžecké tratě a lyžařské sjezdovky pro lyžaře od počátečních až po zkušené. Každý si zkrátka může vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje. Ať se tedy rozhodnete navštívit Šumavu v jakémkoliv ročním období, určitě nebudete zklamáni. Budeme rádi, když při svých toulkách využijete ubytování v naší chatě a vynasnažíme se Vám pobyt u nás co nevíce zpříjemnit.
TOPlist