Poloha a dosažitelnost

CHATA NISANKA Vám poskytne ubytování prvotřídní kvality v klidném prostředí obce Bedřichov. Chcete-li poznat divoké krásy Jizerských hor a přitom se vracet do komfortního penzionu s dobrou cenou ubytování, zarezervujte si pobyt právě u nás!

  Vybavení a služby

Chata Nisanka má 7 různě velkých apartmánů s koupelnou a vlastní vybavenou kuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a vařičem. Apartmán 1 = 4 osoby (1x manželská postel + 1x palanda) • Apartmán 2 = 2 osoby (1x manželská postel) • Apartmán 3 = 4 osoby (2x manželská postel) • Apartmán 4 = 4 osoby (1x manželská postel + 1x palanda) • Apartmán 5 = 7 osoby (2x manželská postel + 1x postel + 2x přistýlka) • Apartmán 6 = 6 osoby (2x manželská postel + 2x přistýlka) • Apartmán 7 = 4 osoby (1x manželská postel + 1x palanda) Zdarma poskytujeme ložní prádlo, ručníky a k dispozici je dětská postýlka, vanička a přebalovací pult. V objektu se dále nachází společenská místnost s kuchyní, dětský koutek, terasa s grilem a dětské hřiště. Chata má parkoviště pro své klienty a rozlehlý pozemek.

  Rekreace a služby v okolí

- přímo od chaty je možné vyrazit na túru po bedřichovských výhledech a to i s kočárkem - za koupáním pak doporučujeme výlet na přehradu Černá Nisa - rozhledna Královka a Prezidentská chata vám pak poskytnou nezapomenutelný výhled a gastronomický zážitek - značené turistické a cyklo stezky vás provedou jak okolím Bedřichova, tak i celými Jizerkami


Nabízíme ubytování také v Pensionu Pod Vlekem a Apartmánech Severák v Hraběticích

Zpět


TOPlist
  Chata Nisanka Bedřichov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Nisanka
Ceník ubytování a stravování