Penzion Chata Metaz

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v nadmořské výšce 700 m v bezprostřední blízkosti horské silnice - ve Velkém Semerinku v Janově nad Nisou. 600m od lyžařského střediska Severák - Jih. Autobus městské dopravy cca 200m. Dosažitelnost osobním autem i busem celoročně.
Vybavení a služby
Ubytování v 1-6 lůžkových pokojích s umyvadlem s teplou a studenou vodou s celkovou kapacitou 45 lůžek ve 12 pokojích, soc.zařízení na patrech a přízemí, k dispozici jídelna s barem. U chaty je vlastní parkoviště pro cca 14 aut/2 bus.Ubytování se snídaní nebo polopenzí, pro školy plné penze včetně pitného režimu. Domácí kuchyně. Točené pivo. V penzionu se nekouří! K dispozici je lednice, varná konev a mikrovlná trouba.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Středisko Severák s 11 vleky, umělým zasněžováním, snowparkem, dostupné běžecké tratě - Jizerská magistrála. V Janově n/N. bobová dráha, rozhledny Slovanka, Bramberk, Královka, Tanvaldský Špičák, Štěpánka, Černá Studnice... V Liberci ZOO, Botanická zahrada, horský hotel Ještěd s vyhlídkou, koupání - přírodní koupaliště pod Bramberkem, přehrady Jablonecká, Bedřichovská a na Černé Nise, kryté bazény v Jablonci n/N. a Liberci a v zábavním centru Babylon - Aquapark. IQ-park v Babylonu Liberec.
TOPlist