Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v nadmořské výšce 700 m v bezprostřední blízkosti horské silnice - ve Velkém Semerinku v Janově nad Nisou. 600m od lyžařského střediska Severák. Autobus městské dopravy cca 200m. Dosažitelnost osobním autem i busem celoročně.

  Vybavení a služby

Ubytování v 1-6 lůžkových pokojích s umyvadlem s teplou a studenou vodou s celkovou kapacitou 45 lůžek ve 12 pokojích, soc.zařízení na patrech a přízemí, k dispozici jídelna s barem. U chaty je vlastní parkoviště pro cca 14 aut/2 bus.Pro školy je možnost zajištění dopravy a služeb zdravotníka.Ubytování se snídaní nebo polopenzí, pro školy plné penze včetně pitného režimu. Domácí kuchyně. Točené pivo. V penzionu se nekouří!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Středisko Severák s 11 vleky, umělým zasněžováním, snowparkem, dostupné běžecké tratě - Jizerská magistrála. V Janově n/N. bobová dráha, rozhledny Slovanka, Bramberk, Královka, Tanvaldský Špičák, Štěpánka, Černá Studnice... V Liberci ZOO, Botanická zahrada, horský hotel Ještěd s vyhlídkou, koupání - přírodní koupaliště pod Bramberkem, přehrady Jablonecká, Bedřichovská a na Černé Nise, kryté bazény v Jablonci n/N. a Liberci a v zábavním centru Babylon - Aquapark. IQ-park v Babylonu Liberec. Možnost zdarma exkurze ve sklárně.

Zpět


TOPlist
  Penzion Chata Metaz Janov nad Nisou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Chata Metaz
Ceník ubytování a stravování