Poloha a dosažitelnost

Horská chata "Lucie" leží nad obcí Loučná pod Klínovcem, přímo pod horou Klínovec v nadm. výšce 1000m a to v bezprostřední blízkosti největšího lyžařského areálu Krušných hor SKIAREAL Klínovec sever, 100m od hotelu Nástup vedle velikého parkoviště.

  Vybavení a služby

Společenská místnost s krbem, plně vybavený kuchyňský kout, jehož součástí je plynový sporák, mikrovlnka, raclette, toustovač, topinkovač, varná konvice, lednice s mrazákem. Užitková voda ze studny, pitná po převaření je ohřívaná bojlerem. Ubytování poskytujeme ve 3 ložnicích (2x 4 lůžka, 1x 2 lůžka) včetně lůžkovin. Koupelny a sociální zařízení jsou v přízemí a v 1. patře. Vytápění přímotopy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Udržované sjezdovky s dobrými přírodními podmínkami pro lyžování, ale i technický sníh 100% ve SKIAREALU Klínovec. Na svahu lyžařská škola a půjčovna sportovních potřeb. V luxusním hotelu Nástup krytý bazén se saunou a restaurací. Turistické a cykloturistické stezky, tenisové kurty v blízkosti. V okolí se nacházejí města Jáchymov, Měděnec, Karlovy Vary (35km), Boží Dar a pěší přechod do německého lázeňského města Oberwiesenthal.

Zpět


TOPlist
  Chata Lucie Loučná pod Klínovcem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Lucie
Ceník ubytování a stravování