Chata Klesal

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v obci Kořenov, cca 150m od hl. silnice Praha - Harrachov. Autobusová zastávka též 150m. Vlaková zastávka 1,5km. Parkování dvou vozidel u domu.(v zimě dle sněhových podmínek, jinak cca 50 m od domu)
Vybavení a služby
Nabízíme k ubytování až 11 osob v 1/2 chaty-zděného objektu 4+1 s vlastním vchodem.V přízemí je k dispozici místnost s velkým stolem, která plní funkci i šatny, menší plně zařízená kuchyň - sklokeramická deska, mikrovlná trouba, varná konvice a 2x lednice /není trouba/. Dále jídelna s rozkládacím lůžkem a TV, koupelna a 2x WC. V patře jsou dva pokoje(pětilůžkový a čtyřlůžkový)+ balkon. Viz. fofo. Do patra vedou prudší schody! ! ! !. Objekt je vybaven automatickým el. ústředním topením, možnost parkování dvou vozidel u objektu (dle sněhových podmínek), jinak na parkovišti cca 50 m od objektu. V objektu Wifi. V OBJEKTU ZÁKAZ KOUŘENÍ!!!!!!!!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika, cykloturistika, bowling v místě, minigolf v Příchovicích cca 2km, vyjížďky na koních - jízdárna v Horním Polubném a Kořenově, koupání v místě, Jablonec n. Nisou - přehrada, řeka Jizera. Zimní aktivity: Lyžařské vleky 800m od objektu, areály Rejdice (2km), Rokytnice nad Jizerou, Tanvaldský Špičák, Příchovice, Paseky nad Jizerou, Harrachov (7km), Vysoké nad Jizerou - Šachty. Běžecké lyžování, Jizerská magistrála, upravované běžecké tratě v okolí rozhledny Štěpánka (2km). Půjčovna lyž. vybavení v místě. Krytý bazén, fitcentrum v dosahu 100m.
TOPlist