PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Kinex

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Přehrada Pastviny se nachází nedaleko krásného mětečka jménem Žamberk, okres Ústí nad Orlicí. V Žamberku naleznete muzeum, zámek, koupaliště i dobré restaurace. Autem se k nám do Pastvin dostanete z Hradce Králové za 1hod. a z Prahy za přibližně 2,5hod. Dálnice nám udělali za 30let sotva do HK a to jistě víte jak... Autobusové nádraží je v Pastvinách za mostem, spojení je ze všech větších měst přímo. Do nebližšho Klášterce nad Orlicí je to 3km, nicméně nejlepší nádraží si jistě najdete sami.
Vybavení a služby
Chata KINEX Relax, její apartmány jsou komfortně vybaveny. Každý apartmán má vlastní koupelnu, dvě obykle 2 ložnice a vybavenou kuchyňku. Společenská místnost a herna je v přízemí. Součástí společenské místnosti a herny je krb, dřevo do krbu je k dispozici, dětský kulečník, stolní fotbal, šipky, stůl na Ping Pong, fotbalový míč, volejbalový míč, síť na nohejbal pro nedaleké hřiště (cca 50m) či přímo u chaty prostor pro míčové hry. Dále zde naleznete ohniště a většinou je k dispozici dřevo na oheň.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Celé okolí je vhodné pro letní rekreaci, hlavně doporučujeme jízdu na kolech po nejbližším okolí. V létě pastvinská přehrada s lodičkami a koupáním, nedaleko jsou za poplatek k půjčení různá šlapadla, ale také plachetnice a co je vždy aktuálně v nabídce. V zimě obvyle chatu KINEX Relax neprovozujeme, nyní je velmi neekonomické vytápění. Jinak v okolí se dá využít množství lyžařských vleků a turistických běžkařských tras pro méně či více náročné turisty lyžaře.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz