Poloha a dosažitelnost

Dům se nachází 100m od sjezdovky a 150m od nejbližší restaurace. Město Kraslice s možností nákupů v duty free zóně 5km. Koupaliště Kligenthal 5 km ( bazén s chlórovanou vodou).

  Vybavení a služby

Ložnice a pokoje: V první patře se nachází jedna ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem a obývací pokoj s rozkládacím gaučem. Ve druhém patře jsou dvě menší ložnice vždy pro dvě osoby, jedna velká ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem a obývací pokoj s rozkládacím gaučem. Vytápění: Objekt je vytápěn elektrickým kotlem. Doprava, parkování: Parkování u objektu pro 4 osobní automobily Stravování : Stravování ve vlastní kuchyni nebo možnost navštívit několik restaurací poblíž. V obci je obchod s potravinami, vetší nákup v nedalekých Kraslicích(5km). Každá ze dvou kuchyní je plně vybavena ( lednice, el. sporák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, sendvičovač. V obývacích pokojích je TV. V domě se nachází společná sauna, lyžárna a společenská místnost ( velký stůl, židle, stolní fotbálek, šipky ) Možnost zapůjčení X - Boxu herní konzole (hry: fotbal, hokej, Rayman, Sonic, Šmoulové, F1). Pro Vaše děti připavené boby(1ks) a saně(1ks) k zapujčení zdarma. Na jaro připravujeme pergolu, gril, dětské pískoviště a klouzačku.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Okolí Bublavy nabízí široké možnosti volnočasových aktivit v letních i zimních měsících. V obci se nachází obchod s potravinami a několik restaurací s výbornou kuchyní. Ve městě Kraslice (cca 2km) je lékárna, obchody ale také Duty free zóna s nákupy. V letním období láká okolní příroda k pěší turistice a cykloturistice. Oblíbená je cyklostezka podél hranic s Německem nebo můžete projet blízký Waldpark. Za návštěvu stojí bublavská záchranná stanice zvířat (cca 500m). Můžete také navštívit vodní svět za hranicemi v sousedním Německu v obci Schöneck (cca 14km) nebo koupaliště Klingenthal (cca 3km). Asi 27km je vzdálen velký zabavný park Plohn vhodný pro děti, je zde největší dřevěná horská dráha v Evropě. Letní bobovou dráhu můžete navštívit na kole kousek od Klingenthalu (cca 6km). V Klingenthalu je také ZOO (cca 3km). Okolní horskou krajinu si nejlépe prohlédnete z blízké rozhledny Aschberg (cca 2km). Sportovní fanoušci můžou navštívit Vogtland arenu v Kligenthalu, kde se skáče světový pohár

Zpět


TOPlist
  Chata Hofman - Bublava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Hofman - Bublava
Ceník ubytování a stravování