TOPlist

Chata Fanda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata leží v obci Mariánská, nedaleko/5-6km/ od zimních středisek B.Daru (1028m), Plešivce a Klínovce (1244m). Objekt má vlastní oplocený pozemek s možností krytých parkovacích míst. Obec je s minimem stálých obyvatel, polohou a krásnou přírodou předurčena k rekreaci.
Vybavení a služby
Chata je zděná, patrová budova, kde v přízemí najdete příjemné posezení u krbu, spolu s kuchyní, koupelnou s WC a pračkou. K dispozici je připojení k internetu (WiFi), TV/SAT, DVD, CD. V patře jsou pak 3 třílůžkové plně vybavené pokoje. V patře též posezení s TV, koupelna s WC a kuchyňský kout. Kuchyně jsou kompletně vybaveny k vlastnímu vaření (el.sporák, mikrovlnná trouba, pres.kávovar, rychlvarná konvice, toustovač, topinkovač). Vytápění objektu v zimě je plynem (ústřední topení), voda pitná z řadu. V ceně je hostům k dispozici sauna a v letním období horská kola.Parkování u chaty je kryté pro 3 auta na vlastním pozemku. Kapacita objektu je 9 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období 500m lyž.vlek pro pokročilé N.Město - Jáchymov s možností več. provozu, pro náročné pak B.Dar, Plešivec a Klínovec. Běžecké možnosti v místě nebo pak KLM (krušnohorská lyžařská magistrála). Děti pak na malém svahu přímo u chaty. V létě krásná příroda, pěší turistika, cykloturistika, houbaření, možnost výletů do okolních měst Jáchymov lázně 3km, Ostrov 6km, K.Vary 20km, Mariánské Lázně 60km, Oberwisental NSR 8km, Praha 120km apod. U chaty je venkovní posezení s krbem a i samostatným ohništěm. V obci jsou 3-4 restaurace s teplou kuchyní (250m), obchod s potravinami (200m)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz