Chata Fanda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata leží v obci Mariánská, nedaleko/5-6km/ od zimních středisek B.Daru (1028m), Plešivce a Klínovce (1244m). Objekt má vlastní oplocený pozemek s možností krytých parkovacích míst. Obec je s minimem stálých obyvatel, polohou a krásnou přírodou předurčena k rekreaci.
Vybavení a služby
Chata je zděná, patrová budova, kde v přízemí najdete příjemné posezení u krbu, spolu s kuchyní, koupelnou s WC a pračkou. K dispozici je připojení k internetu (WiFi), TV/SAT, DVD, CD. V patře jsou pak 3 třílůžkové plně vybavené pokoje. V patře též posezení s TV, koupelna s WC a kuchyňský kout. Kuchyně jsou kompletně vybaveny k vlastnímu vaření (el.sporák, mikrovlnná trouba, pres.kávovar, rychlvarná konvice, toustovač, topinkovač). Vytápění objektu v zimě je plynem (ústřední topení), voda pitná z řadu. V ceně je hostům k dispozici sauna a v letním období horská kola.Parkování u chaty je kryté pro 3 auta na vlastním pozemku. Kapacita objektu je 9 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období 500m lyž.vlek pro pokročilé N.Město - Jáchymov s možností več. provozu, pro náročné pak B.Dar, Plešivec a Klínovec. Běžecké možnosti v místě nebo pak KLM (krušnohorská lyžařská magistrála). Děti pak na malém svahu přímo u chaty. V létě krásná příroda, pěší turistika, cykloturistika, houbaření, možnost výletů do okolních měst Jáchymov lázně 3km, Ostrov 6km, K.Vary 20km, Mariánské Lázně 60km, Oberwisental NSR 8km, Praha 120km apod. U chaty je venkovní posezení s krbem a i samostatným ohništěm. V obci jsou 3-4 restaurace s teplou kuchyní (250m), obchod s potravinami (200m)
TOPlist