TOPlist

Chata Fanda

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena 1.950 Kč objekt/noc.Za 7 denní pobyt při počtu do 9 osob: 13.650,- Kč/objekt + el.energie, plyn, voda, dřevo - dle měření.
Letní sezona - ceny
Cena 1.750 Kč objekt/noc. Za 7 denní pobyt při počtu do 9 osob: 12.250,- Kč/objekt + el.energie, plyn, voda, dřevo - dle měření
Období mimo sezónu - ceny
Cena 1.500 Kč objekt/noc. Za 7 denní pobyt při počtu do 9 osob: 10.500,- Kč/objekt + el.energie, plyn, voda,dřevo - dle měření
Slevy:
individuální dohoda
Další informace:
Vánoční a Silvestrovský pobyt - individuální cena.
Závěrečný úklid je v ceně pronájmu.

Rezervační poplatek/záloha/ ve výši 2.500Kč.
-při zrušení rezervace nejméně 30dnů před dat.nástupu = vrácení 100% poplatku
-při zrušení rezervace do 30 dnů před dat.nástupu = rezervační poplatek propadá.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz