TOPlist

Chata Centrum

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Centrum a její velký pozemek v centru obce Bedřichov má potenciál ubytovat velké skupiny. Okolí nabízí velké příležitosti pro pořádání soustředění sportovců, škol v přírodě, lyžařských kurzů a táborů. I rodiny s dětmi u nás rádi tráví dovolenou.
Vybavení a služby
Ubytování chaty Centrum je ve 3 patrech. Celková kapacita je 110 lůžek ve 25 pokojích. Pokoje chaty jsou 2 až 6 lůžkové. Sociální zařízení je buď na pokoji nebo společné pro dvoupokoj. Některé pokoje využívají další společné sociální zařízení, které je na každém patře. V patrech je velká hala, kde si můžou děti hrát, sportovci cvičit nebo jen povídat si a sledovat televizi. Chata je vybavena dvěma jídelnami, ty lze jej též využít jako základnu pro další aktivity (výuka, přednášky, školení, hry). Našim hostům nabízíme různou formu stravování. Po domluvě připravujeme kontinentální snídani, jednotné polední i večerní menu. Vždy vaříme domácí kuchyni s pestrým jídelníčkem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bedřichov a jeho okolí každý rok investuje do rozvoje hřišť a míst pro radost z pohybu. Hustá síť značených cest Vás provede množstvím přírodních zajímavostí jako jsou skály, bukové lesy, horské louky, rašeliniště, vodní nádrže, vodopády, historické i moderní rozhledny, pomníčky, vrcholy přesahující hranici 1000m n.m. 150m od vleků a sjezdovek lyžařského areálu Bedřichov. Do dalších areálu jen pár minut autem. Snadná dostupnost běžeckých tratí Jizerské magistrály. V dojezdové vzdálenosti autem nebo MHD naleznete jakékoli sportovní i kulturní aktivity.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz