Chata Brigit

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází ve Vrbně pod Pradědem, v nádherném a čistém prostředí CHKO Jeseníky. Vrbno pod Pradědem leží v nadmořské výšce 520-590m n.m. na soutoku Bílé, Střední a Černé Opavy, v podhůří nejvyššího pohoří Moravy – Jeseníků. K chatě se dostanete autem, vlakem a autobusem.
Vybavení a služby
Chata Brigit nabízí pohodlné ubytování nedaleko od Vrbna pod Pradědem. Kapacita chaty poskytne komfort až pro osm osob ve dvou pokojích. K dispozici je veškeré zázemí, které lze očekávat od příjemného ubytování. Chata Brigit je Vám k dispozici, jak pro kratší víkendové pobyty, tak pro trávení týdenních či delších dovolených. Chata i okolní prostředí je pochopitelně ideální pro pobyty rodin s dětmi. U chaty je místo pro hraní pétanque. Chata je vybavena veškerým potřebným zařízením pro pobyt až 8 hostů. Sat.tel.,DVD přehrávač , kuchyňská linka, lednice, el. sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a nádobí. Stravování individuální. Teplá voda, WC, koupelna s WC, vytápění krbem. 2 ložnice s povlečením k dispozici.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Milovníci zimních sportů mohou využít lyžařské vleky s osvětlením a umělým zasněžováním svahů nebo blízké běžecké tratě po vrcholech Jeseníků. V létě je možnost využít turistické a cykloturistické trasy do blízkého i vzdálenějšího okolí: do lázní Karlova Studánka, na nejvyšší horu Praděd (1492m n.m.) do přírodní rezervace Rejvíz s proslulým mechovým jezírkem, do lázní Velké Losiny s termálním koupalištěm, do zámku v Bruntále nebo v Javorníku či na proslulý hrad Sovinec. Ve městě je také dráha na in-line brusle, k dispozici jsou tenisové kurty a sauna. Kdo má zájem může si zahrát bowling, kulečník nebo ping pong. K návštěvě lákají tři sklárny, pro děti je vybudované nové hřiště. V letním období můžete využít stravování v Rybářské baště poblíž chaty Brigit. Příjemné prostředí a možnost vylovení si vlastní ryby vlastní rukou.
TOPlist