Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází na kopci Krásný pod rozhlednou Bramberk, 4km východně od Jablonce nad Nisou. Doprava autem z Prahy (110km/65minut): po liberecké dálnici, exit Jablonec nad Nisou. Příjezdová cesta k objektu se v zimě udržuje. Doporučujeme však použít sněhové řetězy. Autobusové spojení: Praha > Jablonec nad Nisou, každou hodinu z Černého mostu. Z Jablonce nad Nisou do Lučan nad Nisou možno pokračovat MHD nebo pěšky po zelené turistické značce přímo až k chatě (5km). Možnost přepravy osob a vybavení z jabloneckého nádraží přistaveným Jeepem. GPS: 50°45'11.654"N, 15°12'5.011"E

  Vybavení a služby

Koupelny a WC situovány v přízemí i v patře budovy. K dispozici je plně vybavená kuchyň a další prostory: - klubový bar s vlastní pípou - společenská místnost s knihovnou, deskovými hrami a TV. Ideální pro oslavy, srazy a večírky. Kavárna s PC a připojením na internet. K chatě patří velká louka a zahrada s ohništěm a grilem - v letních měsících ideální pro barbecue a pikniky v přírodě. Sportoviště naleznete u domu - rádi Vám zapůjčíme sportovní načiní: pálky na stolní tenis, petanque, badminton a míčové hry.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pořádání společenských akcí (silvestr s přáteli, rodinné oslavy, narozeniny, firemní party, teambuilding), projížďky na koních, snow bike , festivaly, workshopy, letní a zimní soustředění pro sportovní kluby a zájmové skupiny, lanparty, LARP, league of legends. V blízkosti naleznete upravované běžkařské dráhy (Jizerská magistrála) - na lyžích z chaty přímo na magistrálu. V okolí: Tanvaldský špičák, Severák, Kořenov a SKI areál Ještěd; koupaliště v Lučanech nad Nisou (1km); vodopády Jedlová, rozhledny a vyhlídky, ZOO v Liberci, aquapark s tobogány v Jablonci nad Nisou a mnoho dalších přírodních a kulturních krás Jizerských hor.

Zpět


TOPlist
  Horská chata Barbora Lučany nad Nisou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Barbora
Ceník ubytování a stravování