Chata Amadeus

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V zimním období ideální podmínky pro běžkaře a sjezdové lyžování. V létě ideální podmínky pro cyklisty a turistiku. Horské středisko Abertamy leží na hřebenech Krušných hor v nadmořské výšce 840 až 1000 metrů. Jsou vzdáleny 25 kilometrů severně od světoznámých lázní Karlových Varů. Jezdí zde pravidelná autobusová linka a k chatě je to 5 minut od náměstí a autobusové zastávky. Chata je umístěna na velmi klidném místě v rekreační oblasti. Děti do 2 let věku ubytováváme zdarma bez nároku na lůžko. Rádi Vás ubytujeme také s Vašimi domácími zvířecími mazlíčky.
Vybavení a služby
Chata Amadeus je vhodná pro skupinu maximálně 15 osob. Ubytováváme i menší skupiny osob. Nachází se v Krušných horách v obci Abertamy 25km od Karlových Varů. K dispozici je plně zařízená kuchyň (sporák, lednice, mraznička, mikrovlnka, topinkovač, kávovar, sporák, horkovzdušná trouba), společenská místnost s krbem a televizí. WIFi připojení k internetu v celé chatě zdarma. Sociální zařízení v každém patře (vana a sprchový kout k dispozici). Pokoje: 2x4 lůžka, 1x4 lůžka + 1x3 lůžka (průchozí pokoj). Úložna lyží, kol a jiného sportovního vybavení. Parkování pro 4 auta u chaty v každém ročním období, každé další dle sněhových podmínek buď také u chaty nebo na vyhrazených parkovištích.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní i letní rekreační vyžití je zde bohaté. V okolí chaty 300m naleznete lyžařský vlek, restaurace, poštu, obchůdky potravin. V zimním období je chata a okolí zpravidla zavaleno sněhem. V dojezdové blízké vzdálenosti cca 10 min. naleznete lyžařský areál Boží Dar, Neklid, Klínovec, Pernink atd. Rozhledna Plešivec a její bezprostřední okolí nabízí zábavu ve formě adrenalinových zážitků. Skvělé podmínky jsou přímo v Abertamech pro běžkaře, je zde možnost i napojení na Krušnohorskou magistrálu. V létě krásné turistické i cykloturistické trasy, houbaření (!!!), nádherná horská příroda atd. Bazény - Karlovy Vary, Marienberg, Potůčky nebo koupaliště v Merklíně či Nejdku nebo v Ostrově, vodní nádrž v Tatrovicích nebo Nechranickou přehradu, krásný rybník v Šindelové nebo Kamencové jezero v Chomutově. Hraniční přechody do sousedního Německa cca 10 kilometrů (je tam už levněji než v Čechách :-). Krásná horská obec a lyžařské středisko Oberwiesenthal stojí také za shlédnutí.
TOPlist