Chata Amadeus

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
4.200,- Kč/den/15 lůžek (minimálně dvoudenní pobyty)
Letní sezona - ceny
4.200,- Kč/den/15 lůžek (minimálně dvoudenní pobyty)
Slevy:
Slevy možné dle dohody. Např. 10% sleva při ubytování delším než 14 nocí.
Další informace:
Rozsah služeb v ceně:
Cena zahrnuje ubytování, ložní prádlo, ručník, vytápění, spotřeba vody a el. energie, 10 Kč ubytovací poplatek za osobu/noc, dřevo v zásobníku u krbu (více otopného dřeva za poplatek), kompletní vybavení kuchyně (lednice, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač), TV, WiFi připojení k internetu v celé chatě zdarma. Společná koupelna se záchodem v každém patře. Místnost pro uložení lyžařského vybavení a kol. Společenská místnost s krbem, CD přehrávačem, rádiem. Parkování u chaty vždy min. 4 místa nebo na vyhrazených parkovištích dle sněhových podmínek.

Rezervace
Rezervace je závazná po uhrazení zálohy ve výši 50% z celkové částky celého pobytu.

Zrušení rezervace
Za zrušení rezervace bude účtován poplatek ve výši uhrazené zálohy.

Kauce
Při příjezdu na chatu je vždy vybírána kauce ve výši 2000,- Kč

Podmínky vrácení kauce
Kauce bude vrácena v plné výši, pokud nebudou ubytovatelem při převzetí objektu zjištěny jakékoliv závady způsobené klientem během doby ubytování. Za ztrátu klíče od pokoje si bude ubytovatel účtovat 300,- Kč. Za ztrátu klíče od objektu si bude ubytovatel účtovat 500,- Kč. Za ztrátu ručníku si bude ubytovatel účtovat 150,- Kč. Za jakékoliv poškození vybavení bude účtována částka dohodou ve výši nákladů na opravu zjištěné nebo za náhradu vybavením novým dle ceny obvyklé.

Počet pokojů: 2x4lůžka, 1x3 + 1x4 (průchozí pokoj). Koupelna v každém patře. Sauna za poplatek dle spotřeby el. energie.

Příjezd na chatu po 15:00 hod.
Odjezd v den odjezdu do 10:00 hod.

Prosím vždy je nutné volat na tel.č. +420723136770 v den příjezdu cca 1,5 h před dojezdem na chatu z důvodu, že ubytovatel musí také na chatu dojet. Děkujeme !!!!

Objekt je celý nekuřácký !!!

Přivezte si s sebou přezůvky, je také možné si u nás nějaké zapůjčit. :-)

Úklid si zajistí ubytovaný sám. Pokud nebude úklid proveden, bude z kauce odečtena částka ve výši 1000 Kč.
Stravování
Možnost zajistit snídani, oběd, večeři v restauraci vzdálené 300m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz