PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata ALOHA

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinná chalupa u lesa v rekreační oblasti osady Mariánská u Jáchymova. V blízkosti lyžařské sjezdové a běžecké areály viz. služby v okolí. V letních měsících možnost výletů po lázeňských místech Karlovarského kraje, houbaření. GPS 50°21'14.133" N, 12°53'37.525" E
Vybavení a služby
12 lůžek ve 4 pokojích (1 x 1, 2 x 3, 1 x 4). 2 x oddělené sociální zařízení s WC, umyvadlem a sprchou. Kuchyňka v patře (el. vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice). Společenská místnost TV, SAT, WIFI. Vytápění objektu AKU kamny. Po dohodě možnost zajištění polopenze. Správce v objektu. Parkování zdarma u objektu. Zákaz kouření

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skiareál Klínovec 11 km (2 sedačky, několik vleků) propojený skibusem s areálem na Fichtelbergu (SRN) Další areál Neklid na Božím Daru 8km (1 sedačka, 4 vleky), také nejbližší areál Náprava na Novém Městě 1 km (3 vleky), nejlevnější biatlonový skiareál Eduard 4 km (1 vlek)V okolí desítky km upravovaných běžeckých tratí včetně Krušnohorské magistrály. Krytý bazén Agricola v Jáchymově 4km, krytý Městský bazén Potůčky 24 km. Výlety do okolí: Lázně Jáchymov a lázeňský trojúhelník - Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně, hrady Loket a Bečov nad Teplou, atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz