PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata ALOHA

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
23.12.2021-09.01.2022 ... 500 Kč/os/noc, děti 400 Kč

07.01.2021-15.12.2021 ... 350 Kč/os/noc, děti 290 Kč
Letní sezona - ceny
01.07.2021-31.08.2021 ... 300 Kč/os/noc, děti 250 Kč

ubytování na jednu noc 400,- Kč
+ psi malé plemeno 50,- Kč/den
Slevy:
Děti do dvou let (bez vlastní postele) zdarma

Objednání nad 10 osob / možnost slevy dohodou
Další informace:
Odstoupení od smlouvy:
Datum doručení písemného oznámení o odstoupení od smlouvy, představuje základ pro vyúčtování storno poplatků, a to následujícím způsobem:

Při odstoupení od smlouvy 29 a více dní před začátkem čerpání rezervovaných služeb u ubytovatele účtuje klientovi storno poplatek ve výši 40% celkové ceny rezervovaného ubytování. Zbývající částka se na náklady příjemce vrací klientovi.
Při odstoupení od smlouvy 28 až 22 dní před začátkem čerpání rezervovaných služeb ubytovatel účtuje klientovi storno poplatek ve výši 60% celkové ceny rezervovaného ubytování (respektive 50% celkové ceny rezervovaného ubytování na majáku). Zbývající částka se na náklady příjemce vrací klientovi.
Při odstoupení od smlouvy 21 až 15 dní před začátkem čerpání rezervovaných služeb ubytovatel účtuje klientovi storno poplatek ve výši 80% celkové ceny rezervovaného ubytování. Zbývající částka se na náklady příjemce vrací klientovi.
Při odstoupení od smlouvy 14 až 8 dní před začátkem čerpání rezervovaných služeb ubytovatel účtuje klientovi storno poplatek ve výši 90% celkové ceny rezervovaného ubytování (respektive 100% celkové ceny rezervovaného ubytování na majáku). Zbývající částka se na náklady příjemce vrací klientovi.
Při odstoupení od smlouvy 7 až 0 dní před začátkem čerpání rezervovaných služeb ubytovatel účtuje klientovi storno poplatek ve výši 100% celkové ceny rezervovaného ubytování.
Pokud klient nenastoupí na ubytování nebo po zahájení čerpání rezervovaných služeb neoprávněně zruší rezervované služby, klient nemá právo zpětně požadovat vrácení uhrazené částky (včetně částky, kterou klient uhradil přímo poskytovateli služeb).
Stravování
Po dohodě možnost objednání snídaně 80 Kč nebo polopenze za 190 Kč
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz