TOPlist

Chata Agátha

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Agátha leží na louce u lesa v obci Lučany nad Nisou (směr z Jablonce nad Nisou na Tanvald). V obci bus (700m), vlaková stanice (1km). Objekt celoročně dostupný automobilem - v zimě příjezdová cesta pluhována.
Vybavení a služby
Skládá se ze dvou pevných budov s kapacitou cca 50 míst. Dvou až sedmilůžkové pokoje. K dispozici kuchyňka, bar, kulečník, šipky, TV, sat, dětský koutek, hřiště na míčové hry, zastřešená osvětlená terasa, stolní tenis, 3 parkoviště (cca 20 aut). Rodinná rekreace, lyžařské výcviky, školy v přírodě, soustředění, podnikové akce, svatby, oslavy, skupinové akce.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika, cykloturistika, běžky (na vše spousta tras a stezek), sjezdové lyžování (Špičák, Severák, Bedřichov, Filip atd.), koupání - Jablonecká přehrada (2km), místní koupaliště, bowling (2km), tenis, squash (3km), v obci nová hala, bazén s tobogány (2km). Mnoho rozhleden, památek - Bramberk, Královka, Slovanka, Frýdlant, Frýdštejn, Boskovské krápníkové jeskyně, ZOO, botanická zahrada, Ještěd, Aquapark a další.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz