Poloha a dosažitelnost

Vlakem:ze zastávky Kytlice podél kolejí dráhy zprava směrem na Jetřichovice po místní cestě až k malému tunýlku pod onou dráhou a od něho doprava do kopce okolo skály směrem k rekreačnímu středisku Janouškovec a k hřišti před ním. Před tímto střediskem doleva zpět přímo k chatě č.7. Autem skrze zmíněný tunel (jen pro osobní auto)a stejnou cestou. Nebo doprostřed obce a zeptat se na fotbalové hřiště - to je před rekr. střediskem Janouškovec a před ním opět doleva a cestou přímo k chatě č.7.

  Vybavení a služby

Koupelna: splachovací záchod, sprchový kout a umyvadlo v koupelničce. Samozřejmě všude teplá voda. Kuchyňský kout: elektrický dvouvařič, překapávač, rychlovarná konvice, nádobí a jídelní sady. lednice (125 l), mikrovlnná trouba. Pokoj: Krbová kamna na dřevo, olejový radiátor, televize rádio. Krytá veranda s posezením, venkovní posezení, dětská houpačka, pískoviště, gril, ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V obci (15 minut pěšky na náves) obchod potraviny a zeleniny, 3-5 restaurací (podle sezóny), kadeřník, autoopravář, Jízda na koni (jogging), u chaty asfaltové hřiště na volejbal, nohejbal atd., fotbalové travnaté hřiště (minimální provoz). Lyžařský vlek na konci cesty za kostelem, další vlek je v Polevsku (autem 4 km).

Zpět


TOPlist
  Chata 7 Kytlice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata 7 Kytlice
Ceník ubytování a stravování