České hory » Lužické hory » Ubytování » Kytlice » Chata 7 Kytlice

Chata 7 Kytlice

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kytlice
Adresa: 
Chata č.7, Kytlice
Telefon: 
+420-602 948 874
Fax: 
+420-482 712 482
Web adresa:
www.chata-kytlice.cz
www.ceskehory.cz/chatakytlice

kapacita  kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  350 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jedlová počasí Jedlová


Poloha a dosažitelnost
Vlakem:ze zastávky Kytlice podél kolejí dráhy zprava směrem na Jetřichovice po místní cestě až k malému tunýlku pod onou dráhou a od něho doprava do kopce okolo skály směrem k rekreačnímu středisku Janouškovec a k hřišti před ním. Před tímto střediskem doleva zpět přímo k chatě č.7. Autem skrze zmíněný tunel (jen pro osobní auto)a stejnou cestou. Nebo doprostřed obce ... více >>
Vybavení a služby
Koupelna: splachovací záchod, sprchový kout a umyvadlo v koupelničce. Samozřejmě všude teplá voda. Kuchyňský kout: elektrický dvouvařič, překapávač, rychlovarná konvice, nádobí a jídelní sady. lednice (125 l), mikrovlnná trouba. Pokoj: Krbová kamna na dřevo, olejový radiátor, televize rádio. Krytá veranda s posezením, venkovní posezení, dětská houpačka, pískoviště, gril, ohniště.
Rekreace a služby v okolí
V obci (15 minut pěšky na náves) obchod potraviny a zeleniny, 3-5 restaurací (podle sezóny), kadeřník, autoopravář, Jízda na koni (jogging), u chaty asfaltové hřiště na volejbal, nohejbal atd., fotbalové travnaté hřiště (minimální provoz). Lyžařský vlek na konci cesty za kostelem, další vlek je v Polevsku (autem 4 km).
Provozovatel: Janoušek Rudolf
Informace poskytnul: Janoušek Rudolf
TOPlist