Chalupa Věra

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chalupa ve stylu "Krkonošské roubenky" se nachází v atraktivním horském prostředí MALÉ ÚPY v nadmořské výšce 1.050 metrů nad mořem. Z objektu je překrásný výhled na nejvyšší horu Sněžku a Černou horu. Horská chalupa se nachází 150m od nového ski areálu SKIMU.
Vybavení a služby
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V objektu je nově zřízen dětský koutek. V objektu je 8 ložnic: 1/1, 2/2, 2/2 + přistýlka, 2/3 a 1/4. Topení elektrické. Je možné internetové připojení na WIFI. U objektu: neoplocený zatravněný pozemek s možností parkování - v létě, (v zimním období parkování 150m od objektu na centrálním placeném parkovišti, ohniště, zahradní posezení. V zimním období je zajištěn odvoz po dohodě s majitelem z parkoviště vzdáleného cca 150m. V letním období je možné využít venkovní bazén vyhřívaný solárním ohřevem. V objektu je větší kuchyň s vybavením (lednička, mikrovlná trouba, sklokeramický sporák s elektrickou troubou, myčka na nádobí atd.). Dále je možné využít menší kuchyňku pro ohřev dětských pokrmů u dětského koutku. V přízemí se nachází dvě jídelny. Jídelna se stylovým nábytkem a kachlovými kamny a pěkným výhledem na Sněžku.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horní Malé Úpě je nový SKIAREAL vzdálený od chalup pouhých 200m. V okolí dobré podmínky pro běžecké i sjezdové lyžování, houbaření, cykloturistiku, vycházky, přechod do PLR s možností návštěvy polských Krkonoš a blízkých jezer nebo tradičních polských trhů. V Polském Karpazci nový Aquacentrum - 24 km od chalupy
TOPlist