TOPlist

Chalupa Věra

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
leden: od 440,- Kč/osobu/noc
únor: od 460,- Kč/osobu/noc
březen: od 440,- Kč/osobu/noc
Domluvit ubytování s polopenzí
Letní sezona - ceny
květen: 430,- Kč/osobu/noc
červen: 430,- Kč/osobu/noc
červenec, srpen: 430,- Kč/osobu/noc
září: 430,- Kč/osoba/noc
Domluvit pobyt se snídaní
Období mimo sezónu - ceny
duben, říjen, listopad: 400,- Kč/osobu/noc
Domluvit pobyt se snídaní
Slevy:
Při opakované rezervaci 10% sleva.
Další informace:
Chalupu možno pronajmout jako celek nebo se ubytovat po pokojích se snídaní.
Při pronájmu chalupy se k ceně připočítává spotřebovaná energie a voda.
Stravování
Možno se ubytovat bez stravy, pobyt se snídaní a nebo pronájem celé chalupy s vlastní kuchyní. v zimní sezoně pobyt s polopenzí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz