TOPlist

Chalupa Věra

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Malá Úpa
Adresa: 
Malá Úpa 104, 542 27 Malá Úpa
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 173 042
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
zmitkomalaupa.cz
www.ceskehory.cz/chalupavera
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1050 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Malá Úpa počasí Malá Úpa

Malá Úpa hlásí 20 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Chalupa Věra

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chalupa ve stylu "Krkonošské roubenky" se nachází v atraktivním horském prostředí MALÉ ÚPY v nadmořské výšce 1.050 metrů nad mořem. Z objektu je překrásný výhled na nejvyšší horu Sněžku a Černou horu. Horská chalupa se nachází 150m od nového ski areálu SKIMU.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V objektu je nově zřízen dětský koutek. V objektu je 5 ložnic: 2/2, 2/2 + přistýlka, 1/4. Topení elektrické. Je možné internetové připojení na WIFI. U objektu: neoplocený zatravněný pozemek s možností parkování - v létě, (v zimním období parkování 150m od objektu na centrálním... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Horní Malé Úpě je nový SKIAREAL vzdálený od chalup pouhých 200m. V okolí dobré podmínky pro běžecké i sjezdové lyžování, houbaření, cykloturistiku, vycházky, přechod do PLR s možností návštěvy polských Krkonoš a blízkých jezer nebo tradičních polských trhů. V Polském Karpazci nový Aquacentrum - 24 km od chalupy

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zmítko, s.r.o.
Informace poskytnul: Zmítková Ilona
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz