Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na polosamotě ve Velkých Karlovicíh v údolí Podťaté. Krásný výhled na údolí. Příjezd autem je přímo k chalupě.

  Vybavení a služby

Kompletně vybavená kuchyně (vč. lednice s mražákem, mikrovlnky, rychlovarné konvice, topinkovače, kávovaru). TV, satelit, rádio. Ústřední topení - automatický kotel. Houpačky a skluzavka na zahradě chalupy, pozemek chalupy je oplocený.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Nejbližší lyžařský vlek je vzdálen 400m. Velká nabídka dalších lyžařských vleků v blízkém okolí, všechny svahy jsou upravovány rolbami a vybaveny sněhovými děly. Upravované lyžařské běžecké tratě. V letním období zde můžete využít velké množství cyklistických a turistických tras. Blízké i vzdálené okolí chalupy je vhodné na vycházky, sbírání hub, fotografování a další odpočinkové aktivity upostřed nádherné přírody. Přimo ve Velkých Karlovicíh je postaveno nové moderní koupaliště a vyznavači přírodního koupání mohou využít přírodní štěrkoviště u Karolinky vzdálené 10 km. V případě nepříznívého počasí je možnost využít termální bazény se slanou vodou u hotelu Horal, které jsou zpřístupněny široké veřejnosti. Restaurace s výbornou valašskou kuchyní se nachází cca 500m od chalupy. Obchod 1km.

Zpět


TOPlist
  Chalupa ve Velkých Karlovicích Velké Karlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa ve Velkých Karlovicích
Ceník ubytování a stravování