Chalupa Ve Stráni - Kvilda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Ve Stráni se nachází přímo nad soutokem Teplé Vltavy a Kvildského potoka. Z oken se proto naskýtá nádherný výhled do údolí, kudy protéká Vltava. Centrum obce, které nabízí bezpočet restaurací, obchod s potravinami, pekárnu nebo informační centrum, je vzdáleno 300m. Nejbližší restaurace 50m. Zhruba 150m od domu jsou k dispozici lyžařské vleky a výchozí místo řady turistických, bežkařských a cyklistických tras.
Vybavení a služby
Dva čtyřlůžkové jednopokojové apartmány s možností přistýlky zahrnují vlastní kuchyňský kout s plným vybavením. Dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají společnou kuchyň v hale před pokoji. Celková kapacita 15 lůžek. Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, balkónem a úložným prostorem včetně vestavěných skříní. Pokoje jsou přizpůsobeny k odpočinku i společenskému využití, jejich součástí jsou pohodlná lůžka, místa pro posezení. V celém objektu funguje Wifi, ale i pevné připojení na internet, samozřejmostí je satelitní TV. Další součásti ubytování: 1x parkovací stání pro každý pokoj, uzamykatelná lyžárna/kolárna, venkovní posezení s ohništěm, houpačka a skluzavka pro děti. Zajištění objektu bezpečnostními kamerami.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kvilda je šumavským turistickým rájem. Je to zároveň místo, kde můžete relaxovat a užívat si volného času po celý rok. Díky dobrému spojení se odtud dostanete na všechna zajímavá místa šumavského národního parku. Kromě cyklostezek je Kvilda křižovatkou pro značené turistické cesty a v zimě je důležitým uzlem pro dobře udržované lyžařské stopy. Zejména turistika je stěžejním lákadlem pro návštěvníky, proto zde naleznete popis nejoblíbenějších turistických cílů. Kvilda však nabízí i jiné, mnohdy nezvyklé aktivity: ZIMNÍ SPORTY, CYKLISTIKA, IN-LINE BRUSLENÍ, GEOCACHING, VODÁCTVÍ, PLAVÁNÍ A RELAX, HOUBAŘENÍ, GOLF, ARCHEOPARK, ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY, TURISTICKÉ CÍLE.
TOPlist