Poloha a dosažitelnost

Samostatně stojící chalupa blízko středu obce, v klidné části, obklopena zahradami. Pozemek není oplocen. Příjezd autem až k domu, parkování je u chalupy nebo v garáži. V sousedství se nachází objekt před zbouráním pokrytý popínavými rostlinami. Z Uherského Brodu (18km) směr Nivnice, za ní směr Suchá Loz a potom Březová nebo (rychlejší trasa) z Uherského Brodu po E50 směr Trenčin po obchvatu kolem Bánova do Bysřice p/Lopeníkem. Za obcí odbočit doprava směr Lopeník, potom Březová.

  Vybavení a služby

Obytná místnost s krbem spojená s kuchyní, ložnice, koupelna, garáž, zastřešená terasa. K dispozici je zahradní nábytek, dětské pískoviště, společenské hry a přilehlá zahrada. Počet lůžek: ložnice 3, obývací pokoj 2. Vytápění plynové nebo na tuhá paliva. Voda: rozvod studené i teplé vody po domě, obecní vodovod. Kuchyň vybavena chladničkou, mikrovlnkou, plynovým sporákem, sporákem na tuhá paliva, nádobím Koupelna vybavena sprchovým koutem, WC. Ostatní vybavení: vnitřní krb, venkovní posezení, rádio, barevná televize (pouze slovenské programy).

  Rekreace a služby v okolí

Obec v centru CHKO Bílé Karpaty, v blízkosti slovenských hranic. Turistické a cykloturistické trasy po Kopanicích, houbaření v okolních lesích. Rozhledna na Velkém Lopeníku 912 m n.m.(pěšky 8km), nejvyšší vrchol Bílých Karpat - Velká Javořina 970 m n.m. 20km Koupání - Nivnická riviera 12km, vodní sporty na přehradě Ordějov 12km. Nově otevřený Aquapark Delfín v Uh.Brodě 18km. Po domluvě možno hrát tenis na obecním kurtu (umělá tráva). Výlety na Slovensko (Trenčín 37km, Čachtice 30km, Piešťany 44km, Trenčianské Teplice 50km) nebo v okolí (zámek Nový Světlov v Bojkovicích 18km, lázně Luhačovice 30km, Baťův kanál - Veselín/M. 36km, vinařská oblast Strážnice 42km, poutní místo Velehrad 48km, zámek Buchlovice 47km, hrad Buchlov 53km).

Zpět


TOPlist
  Chalupa ve Mlýně Březová u Uh. Brodu
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa ve Mlýně
Ceník ubytování a stravování