Chalupa Václav Lipno

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Václav se nachází v atraktivní lokalitě, v blízkosti vodní nádrže Lipno, v klidné části obce Lipno nad Vltavou - Kobylnice, 5 min od cyklostezky, pláží, restaurací, mini golfu, tenisové haly, fit centra. 2km od Skiareálu Kramolín, Stezky korunami stromů, Království lesa, Bobovky, lanového centra, bazénu a Hopsária, 3km od hráze přehrady Lipno, 12km oblíbený Vítkův Hrádek, Čertova Stěna, 20km Šumava, 30km skiareál Hochficht, 33km Český Krumlov.
Vybavení a služby
Nabízíme 5 samostatných pokojů se sociálním zařízením, TV, Wifi, kuchyně je společná, kompletně vybavená s myčkou, společenská místnost s jídelnou, terasa, zahrada, venkovní posezení, gril, ohniště, pro děti prolézačky, klouzačka. Topení je centrální, hosté si teplotu regulují na pokojích. Parkoviště, kolárna/lyžárna zamykatelná v objektu. Pomůžeme naplánovat výlety po okolí na míru. Další službou je možnost zapůjčení plavidel, pramice, kajak, paddleboard, koloběžky, veslařská sportovní loď s výukou, vhodné pro teambuildingové aktivity.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Na Lipně lze prožít dovolenou celoročně, především letní a zimní sezóna je velmi oblíbená, na podzim si užijete houbaření, po zbytek roku krásné výlety po Šumavě a v okolí jezera, Lipno je ideální lokalita pro cyklisty, milovníky vodních sportů, turisty. Nabízíme i teabuilding pro skupiny, veslování na špičkové sportovní lodi s instruktorem. Přímo v místě jsou mnohé atrakce, proto Lipno je ideální místo pro trávení rodinné dovolené.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz