PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa v srdci Beskyd

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autobus: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Vlak: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (9km), Frýdek - Místek (18km). Restaurace: Ostravice (500m), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Koupání: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (9km), Frýdek - Místek (18km), Olešná (17km), Baška (14km). Lyžařský vlek: Čeladná (8km), Bílá (14km), Malenovice (1O km), Mezivodí (18km) Obchod: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (9km), Frýdek - Místek (18km). Pošta: Ostravice: (2km), Frýdlant n.O. (9km), Frýdek- Místek (18km). Nákupní centrum: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (9km), Frýdek-Místek (18km). Bankomat: Ostravice (1km), Frýdlant n.O.(8km), Frýdek - Místek (18km) Les a kopec na sáňkování, bobování (100m).
Vybavení a služby
Vybavení pokojů- dřevěná lůžka, skříňky, noční stolky, lampičky, v oknech žaluzie, el.přímotopy, odpadkové koše, taburety na sezení, někde i stolek s křesílky:)) a v jednom pokoji v přízemí krbová kamna. Vybavení kuchyně- el.4 plotýnkový sporák s troubou na pečení,2x chladnička s mrazákem, 2x rychlovarná konvice, nádobí/skleničky, hrníčky, sklenice na pivo, talíře, malé i velké hrnce, plechy a pekáče na pečení, tácky a podnosy, příbory, nože s vše potřebné k vaření:)), dále el.toustovač, mikrovlnná trouba, el.překapávač kávy, konvice na horké nápoje, 2xchlebník, police, velký stůl +11 židlí, kuchyňská linka s dřezem, odkapávač, látkové utěrky,, police, WIFI, v oknech žaluzie. K dispozici jsou i čistící prostředky a pomůcky na mytí nádobí, podlahy, WC.... Přibalte si z domu ručníky, přezůvky a toal.papír! V podkroví je velká spol.místnost "VALAŠSKÁ IZBA" s barem /bez výčepu/,s rychlovarnou konvicí, stoly a lavice s posezením až pro 40 osob, dětský koutek s molitanovým bazénem 150x150 cm, molitanové kostky, dřevěná kostky, plastové kostky, spousta hraček, odrážedla, puzle na podlahu, dětský koberec, knihy, dětský stůl +židle. Lze ZDARMA zapůjčit dřevěnou postýlku, 3 krmící židle a přebalovací pult:)) Na velké oplocené zahradě je dětské hřiště s houpačkami, domečkem /lodí/ a velkým pískovištěm 250x250 cm + hračky na písek, travnaté hřiště na přehazovanou /nutno si dovézt svoji síť/, dále k dispozici venkovní altán s ohništěm, venkovní krb a venkovní posezení. Lze ZDARMA zapůjčit na opékání kovové vidlice, sekyrku:))

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci je jízdárna, půjčovna horských kol, půjčovna lyží, 18-ti jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, lanový park, venkovní aquapark s tobogány, venkovní bazén, krytý bazén s vířivkou, saunou a parní lázní, rehabilitační středisko s posilovnou, obora daňků, cyklostezky, řeka, turistické stezky, zimní běžecké tratě, fotbalové hřiště. K výletům lákají- přírodní památka Peřeje, Srub Petra Bezruče, skanzen Rožnov p. Radhoštěm, výjezd lanovkou na Pustevny, výšlap na Lysou horu, Smrk, Ondřejník, dále pak vnitřní aquapark Sepetná s bowlingem, vnější aquapark Sluníčko s dětským hřištěm, případně vnitřní a vnější aquapark Olešná. Blízká lyžařská střediska: Čeladná, Bílá, Ostrá, Malenovice, Lysá hora, Opálená, Kocianka, Armaturka, Zlatník - Fela, Biocel Zlatník.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz