Poloha a dosažitelnost

Autobus: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Vlak: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Restaurace: Ostravice (500m), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Koupání: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Lyžařský vlek: Ostravice (200m), Čeladná (10km), Bílá (15km). Obchod: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Pošta: Ostravice: (2km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek- Místek (15km). Nákupní centrum: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek-Místek (15km). Bankomat: Frýdlant n.O. (10km - KB, Česká spořitelna), Frýdek - Místek (15km - KB, ČSOB). Les 100m.

  Vybavení a služby

Pokoje jsou vybaveny nábytkem, v pokoji za kuchyní i bar se sklem. V přízemí je vybavená kuchyně el. sporákem, 2x chladnička s mrazákem, 2x rychlovarná konvice, nádobí pro 34 osob, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, el.myčka nádobí. NUTNO SI VZÍT TABLETY DO MYČKY, PŘEZUVKY A TOALETNÍ PAPÍR!!! V podkroví je velká spol.místnost s barem, menší lednicí a dětským koutkem. V únoru otevíráme centrum pro děti ZVONILKA:))) Lze zapůjčit velké ruské kuželky, petangue, postýlku, krmící židli, kovové vidlice na opékání. Na velké oplocené zahradě je dětské hřiště s houpačkami, domečkem a pískovištěm, venkovní altán s ohništěm, venkovní krb a venkovní altán + ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V obci je jízdárna, půjčovna horských kol, půjčovna lyží, 18 jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, lanový park, venkovní aquapark s tobogány, venkovní bazény, krytý bazén s vířivkou, saunou a parní lázní, rehabilitační středisko s posilovnou, obora daňků, cyklostezky, lyžařská sjezdovka, řeka, turistické stezky, zimní běžecké tratě, fotbalové hřiště,...K výletům lákají hory, přírodní památka Peřeje, Srub Petra Bezruče, skanzen Rožnov p. Radhoštěm,lanovka na Pustevny. Blízká lyžařská střediska: Ostravice, Čeladná, Bílá, Ostrá, Malenovice, Lysá hora, Opálená, Kocianka, Armaturka, Zlatník - Fela, Biocel Zlatník.

Zpět


TOPlist
  Chalupa v srdci Beskyd Ostravice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa v srdci Beskyd
Ceník ubytování a stravování