Chalupa v srdci Beskyd

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autobus: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Vlak: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Restaurace: Ostravice (500m), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Koupání: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Lyžařský vlek: Ostravice (200m), Čeladná (10km), Bílá (15km). Obchod: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek - Místek (15km). Pošta: Ostravice: (2km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek- Místek (15km). Nákupní centrum: Ostravice (1km), Frýdlant n.O. (10km), Frýdek-Místek (15km). Bankomat: Frýdlant n.O. (10km - KB, Česká spořitelna), Frýdek - Místek (15km - KB, ČSOB). Les 100m.
Vybavení a služby
Pokoje jsou vybaveny nábytkem, v pokoji za kuchyní i bar se sklem. V přízemí je vybavená kuchyně el. sporákem, 2x chladnička s mrazákem, 2x rychlovarná konvice, nádobí pro 34 osob, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, el.myčka nádobí. NUTNO SI VZÍT TABLETY DO MYČKY, PŘEZUVKY A TOALETNÍ PAPÍR!!! V podkroví je velká spol.místnost s barem, menší lednicí a dětským koutkem. V únoru otevíráme centrum pro děti ZVONILKA:))) Lze zapůjčit velké ruské kuželky, petangue, postýlku, krmící židli, kovové vidlice na opékání. Na velké oplocené zahradě je dětské hřiště s houpačkami, domečkem a pískovištěm, venkovní altán s ohništěm, venkovní krb a venkovní altán + ohniště.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci je jízdárna, půjčovna horských kol, půjčovna lyží, 18 jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, lanový park, venkovní aquapark s tobogány, venkovní bazény, krytý bazén s vířivkou, saunou a parní lázní, rehabilitační středisko s posilovnou, obora daňků, cyklostezky, lyžařská sjezdovka, řeka, turistické stezky, zimní běžecké tratě, fotbalové hřiště,...K výletům lákají hory, přírodní památka Peřeje, Srub Petra Bezruče, skanzen Rožnov p. Radhoštěm,lanovka na Pustevny. Blízká lyžařská střediska: Ostravice, Čeladná, Bílá, Ostrá, Malenovice, Lysá hora, Opálená, Kocianka, Armaturka, Zlatník - Fela, Biocel Zlatník.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz