Chalupa v Čisté

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Čistá v Krkonoších asi 50 m od silnice č. II/297 Čistá - Černý Důl - Janské Lázně, blízko tělocvičny a autobusové zastávky. Díky tomu je chalupa velmi dobře dostupná autem či autobusem. Má vhodnou výchozí polohu pro zimní i letní dovolenou v Krkonoších.
Vybavení a služby
Chalupa poskytuje ubytování pro 4 až 16 osob ve 4 pokojích a 1 apartmá. V jednopatrové budově chalupy se v přízemí nachází kuchyně, společenská místnost, koupelna, toaleta, hala s vnitřním krbem a kryté zádveří. V patře jsou čtyři samostatné ložnice, koupelna a dvě toalety. U kuchyně je venkovní terasa s ohništěm s možností opékání. Součástí objektu je samostatný a apartmán (1+KK). V něm jsou dně lůžka a rozkládací gauč, koupelna, kuchyňský kout a kryté zádveří. Sociální zařízení: V chalupě je v koupelnách celkem pět umyvadel, dva sprchové kouty a pračka prádla. V apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo, WC.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Tělocvična - 50 m, Černý Důl - 2 km, Hoffmannovy boudy (Stezka korunami stromů) - 6,5 km, Lanová dráha Černá Hora - 8 km, Janské Lázně - 9 km, Vrchlabí - 10 km, Pec pod Sněžkou - 22 km, Trutnov - 23 km, Špindlerův Mlýn - 25 km, Skiareál Černý Důl (2 km), Černá Hora (8 km), Kněžický Vrch (11 km), Herlíkovice - Bubákov (14 km), Mladé Buky (15 km). Pro vyznavače běžeckého lyžování je několik možností jak se dostat na vrcholky Krkonoš: - z Hoffmannových bud po turistické značce přes Černou horu nebo přes Vendlovku - z Černého Dolu přes Böhnischovy boudy a Tetřeví boudy - z Janských Lázní přes Černou horu - ze Špindlerova Mlýna přes Krásnou pláň - ze Špindlerova Mlýna přes Špindlerovu boudu atd....
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz