PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa v Budíně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Křižánky jsou malá obec v srdci CHKO Žďárské vrchy. Obec má 370 trvale bydlících obyvatel. Do vesničky Křižánky je možné se dostat pomocí dvou cest. První cesta vede přes městečko Svratka, druhá přes Nové Město na Moravě. • Cesta přes Svratku: Ze Žďáru nad Sázavou -> směr Praha. Odbočit na Světnov, dále pokračovat po hlavní silnici přes Cikháj, Kocandu, Herálec do Svratky. Na křižovatce u autobusového nádraží odbočit doprava, směr Nové Město na Moravě. V Křižánkách odbočit doprava u cedule Penzion Jitka. • Cesta přes Nové Město na Moravě: Ze Žďáru nad Sázavou přes Radňovice do Nového Města na Moravě. Odtud přes vesnice Rokytno, Kuklík, Sněžné, Milovy a do Křižánek. Dále pokračovat téměř přes celé Křižánky až k hotelu Bukáček, který se nachází hned u cesty. Za hotelem na první odbočce zabočit doleva.
Vybavení a služby
Chalupa o velikosti 6+1 je opravdu prostorná, celková obytná plocha činí 210m2. • Přízemí: standardně vybavená kuchyň pro stravování až 14 lidí (nádobí, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj (barevná televize se satelitním přijímačem, rádio, pohovka s křesly, postel), společenský pokoj s krbem (možnost opékání párků), koupelna (sprcha, umyvadlo, vana), WC, sauna s elektrickými saunovými kamny a koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC) • 1.patro: dětský pokoj, 3x ložnice, WC. • Rozmístění lůžek a soc. zařízení: dětský pokoj (3x jednolůžkový, 1x dvojlůžkový), 3x ložnice (dvojlůžkové), obývací pokoj (dvojlůžko), možnost přistýlky. 3x WC, 2x koupelna. Vytápění celého objektu je centrální - radiátory s el. kotlem, zdroj TUV je zajištěn ohřevem v bojleru. • Naši zahradu si musí zamilovat opravdu každý, neboť se nachází v klidném a krásném prostředí, má dostatečnou velikost a je vkusně řešena. Rozloha zahrady včetně domu je 3000m2 a je celá oplocena, což ocení zejména rodiče při hlídání dětí. Nad zahradou se nachází velký kopec, který je v zimě rájem pro dovádění dětí (sáňkování a bobování). V zahradě je mnoho květin a stromů, posezení pod pergolou, velké ohniště (možnost opékání prasete) s posezením, hřiště na volejbal, pískoviště, houpačky, altánek (16m2) s posezením. V letních měsících k dispozici bazének o průměru 3,6m.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
U chalupy máte možnost využití hřiště na volejbal. V létě vybízí nádherná okolní příroda k turistice ve všech podobách. Kromě Devíti skal se v okolí nacházejí také další známe skalní útvary, např.: Čtyři palice, Zkamenělý zámek, Bílá skála a další. Jezdíte-li rádi na kole, ať už na silnici či cross, bude pro Vás terén okolní pŕírody jako stvořený pro cyklistiku. Dále je okolí je rájem houbařů. V zimě pak nabízí kopec za zahradou využití v podobě sáňkování a bobování pro Vaše ratolesti. Okolí je vyhledávaným místem běžkařů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz