PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa v Budíně

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Moravské Křižánky
Adresa: 
Moravské Křižánky 83, Křižánky
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-566 627 171, 604 974 120, 608 925 100
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/krizankychalupa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Sauna

Venkovní bazén

Chalupa o velikosti 6+1 v obci Křižánky v srdci CHKO Žďárské vrchy. Celková obytná plocha činí 210m2. Společenský pokoj s krbem. Sauna a koupelna se sprchou. Zahrada o rozloze 3000m2 s altánkem a posezením. U chalupy máte možnost využití hřiště na volejbal.

Celkové vybavení objektu
Venkovní bazén
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Křižánky jsou malá obec v srdci CHKO Žďárské vrchy. Obec má 370 trvale bydlících obyvatel. Do vesničky Křižánky je možné se dostat pomocí dvou cest. První cesta vede přes městečko Svratka, druhá přes Nové Město na Moravě. • Cesta přes Svratku: Ze Žďáru nad Sázavou -> směr Praha. Odbočit na Světnov, dále pokračovat po hlavní silnici přes Cikháj, Kocandu, Herálec do... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa o velikosti 6+1 je opravdu prostorná, celková obytná plocha činí 210m2. • Přízemí: standardně vybavená kuchyň pro stravování až 14 lidí (nádobí, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), obývací pokoj (barevná televize se satelitním přijímačem, rádio, pohovka s křesly, postel), společenský pokoj s krbem (možnost opékání párků), koupelna... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

U chalupy máte možnost využití hřiště na volejbal. V létě vybízí nádherná okolní příroda k turistice ve všech podobách. Kromě Devíti skal se v okolí nacházejí také další známe skalní útvary, např.: Čtyři palice, Zkamenělý zámek, Bílá skála a další. Jezdíte-li rádi na kole, ať už na silnici či cross, bude pro Vás terén okolní pŕírody jako stvořený pro cyklistiku. Dále... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Božena Křepelová
Informace poskytnul: Božena Křepelová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz