Poloha a dosažitelnost

Chalupa Uršula se nachází nedaleko centra Jiřetína pod Jedlovou, který nabízí široké vyžití jak pro letní, tak i zimní rekreaci.

  Vybavení a služby

Chalupa nabízí ubytování pro 23 osob v osmi samostatných ložnicích, které jsou dvou až čtyřlůžkové, dále obývací pokoj s kulečníkem, TV a posezením, plně vybavenou kuchyni, 4x WC, koupelnu s vanou, sprchový kout a další dvě koupelny se sprchovým koutem. Dále je k dispozici stolní tenis, šipky, stolní hry. Zahrada s posezením, ohništěm, trampolínou, pískovištěm, houpačkou a parkováním pro min. pět vozů.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Obec je vybavena letním sportovním areálem (bazén, 3x kurt na plážový volejbal, 2x tenisový kurt, nohejbal, košíková či basketball, víceúčelová plocha, fotbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště). Pro zimní rekreaci jsou přímo v obci dvě sjezdovky a hojně se zde využívájí běžecké lyže. Dále je v obci známá Křížová hora, stříbrný důl, rozhledna Jedlová a zřícenina hradu Tolštýn. V obci jsou dva obchody se smíšeným zbožím, cukrárna, dvě restaurace, lívancovna, pošta, informační středisko.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Uršula Jiřetín pod Jedlovou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Uršula
Ceník ubytování a stravování