Chalupa U Zvonu

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
CHalupa se nachází v krásném prostředí slepé ulice, z kraje Raspenavy, příjezdová cesta označená obcí za klidovou zónu. V okolí zámek a město Frýdlant, duchovní Hejnice, lázeňská Libverda s přírodním pramenem a restaurací Obří sud. Jizerské hory v létě - turistika, kola ze Smědavy nebo Singltrek pod Smrkem. V zimě pak na běžkách směr magistrála nebo sjezdovky na Ještědu nebo nově zbudované lyžařské centrum v blízkém Polsku-Swieradov Zdrój. Pokud k nám do Raspenavy dojedete vlakem, po 20ti minutách chůze z kopce nás najdete v blízkosti hotelu-restaurace Zámeček. O víkendu a ve svátek jezdí z Frýdlantu na Smědavu dle sezóny skibus/cyklobus - na přepravu kol. Obchod s potravinami a Večerka je jen 5min. od chalupy. K posezení v restauraci doporučujeme Myslivecké zátiší, Zámeček nebo stylovou country Hausmanku. V okolí je houbařský ráj, rybaření a koupání na koupališti s čistou pramenitou vodou nebo přírodních rybnících Šolcův a Hubert. Tipy, které Vás zaujmou: golfové hřiště Ypsilonka a kozí farma Černousy
Vybavení a služby
Ubytování v objektu je možné samostatně nebo pronájem celého objektu a to celoročně. Nabídkou je Vánoční pobyt (Štědrý den, svátky) nebo Silvestrovský pobyt - 7dní a 6nocí v rozmezí vlastního výběru. Chalupa má 2 apartmány, každý se 4lůžky, vlastní sociálkou a malou kuchyňkou. V podkroví se nachází 2pokoje o 3lůžkách a společnou sociálkou. V přízemí je velká společenská místnost, kompletně zařízená pro vaření - elekt.sporák, lednice s mrazákem, chladící box na víno, TV, satelit, wifi. Venku pak posezení, malý gril, udírna, venkovní ohniště a prostor k uložení kol nebo na požádání k uzamčení kol. V ceně ubytování je povlečení, toaletní papír, mycí prostředky do kuchyně, utěrky a k zapůjčení dětská postýlka zdarma.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí je plné lesů, rybníků a stezek pro pěší i kola na rovném i stoupajícím terénu. Po rekonstrukci vozovek je možné využít in-line bruslení v místech malého silnič.provozu. Několikrát denně 5min. od chalupy jezdí bus do Frýdlantu, kde je několik marketů, obchůdků a Café. Do 30min. můžete v Liberci navštívit historické a obchodní centrum, ZOO, Botanickou zahradu, plavecký bazén, Aquapark Babylon nebo libereckou dominantu Ještěd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz