TOPlist

Chalupa U Zvonu

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Raspenava
Adresa: 
Příčná 485, Raspenava, okr.Liberec,463 61
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 524 938
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
uzvonu.webnode.cz
www.ceskehory.cz/chalupauzvonu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Frýdlant v Čechách počasí Frýdlant v Čechách

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

CHalupa se nachází v krásném prostředí slepé ulice, z kraje Raspenavy, příjezdová cesta označená obcí za klidovou zónu. V okolí zámek a město Frýdlant, duchovní Hejnice, lázeňská Libverda s přírodním pramenem a restaurací Obří sud. Jizerské hory v létě - turistika, kola ze Smědavy nebo Singltrek pod Smrkem. V zimě pak na běžkách směr magistrála nebo sjezdovky na... více >>

Vybavení a služby

Ubytování v objektu je možné samostatně nebo pronájem celého objektu a to celoročně. Nabídkou je Vánoční pobyt (Štědrý den, svátky) nebo Silvestrovský pobyt - 7dní a 6nocí v rozmezí vlastního výběru. Chalupa má 2 apartmány, každý se 4lůžky, vlastní sociálkou a malou kuchyňkou. V podkroví se nachází 2pokoje o 3lůžkách a společnou sociálkou. V přízemí je velká... více >>

Rekreace a služby v okolí

Okolí je plné lesů, rybníků a stezek pro pěší i kola na rovném i stoupajícím terénu. Po rekonstrukci vozovek je možné využít in-line bruslení v místech malého silnič.provozu. Několikrát denně 5min. od chalupy jezdí bus do Frýdlantu, kde je několik marketů, obchůdků a Café. Do 30min. můžete v Liberci navštívit historické a obchodní centrum, ZOO, Botanickou zahradu,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Josef Klobušický
Informace poskytnul: Josef Klobušický
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz