Chalupa U Potoka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa U Potoka v Jizerských horách leží na okraji obce Josefův Důl. Nachází se v centrální části Jizerských hor, 2km od Albrechtic (Tanvaldský Špičák), 5 km od Hrabětic, 7km od Bedřichova a 12 km od Jablonce nad Nisou. Příjezd až k chalupě, parkování zdarma. Do centra obce je to 200m, je zde supermarket s denně čerstvým pečivem, kino a restaurace. Jizerská magistrǎla začíná 250m od chalupy, první vleky 350m od chalupy.
Vybavení a služby
Chalupa U Potoka stojí na okraji lesa, v okrajové části obce. Chalupa má 4 zcela samostatné apartmány. Každý apartmán má vlastní TV-SAT, rádio, plně vybavenou kuchyňku a soc. zařízení. V přízemí je centrální chodba s krbem a posezením. K dispozici malá knihovna, žehlička, fén. Úschovna kol a lyží. U objektu velká zahrada s krásným horským potokem se pstruhy. Vlastní bazén o průměru 4,6m a velká trampolína,2 domečky pro děti na hraní,pískoviště, prolézačky,houpačky. Venkovní zakryté posezení u krbu nebo otevřené u ohniště.V suterénu společenská místnost se stolním tenisem, fotbálkem, krbovými kamny a kulečníkem. Parkoviště + WIFI zdarma.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Josefův Důl i nejbližší okolí nabízí ideální podmínky pro lyžaře i běžkaře. Léto je určeno milovníkům přírody, cykloturistům a turistům. Lyžování: Bukovka 400m od chalupy - kotva 900m dlouhá a poma 600m dl. Největší lyž. středisko Jizerských hor Špičák s novou čtyřsedačkovou lanovkou a dalších 8 vleků se nachází 2,5km od chalupy. Koupání: vlastní kruhový bazén, v horském potoce u chalupy, přírodní koupaliště 300m, tůně pod místní přehradou 2km, přehrada a bazén s tobogány 10km a Aquapark Babylon 18km. Pěší tůry na cca 18 rozhleden v okolí dostupné pěšky, na běžkách, na kole či vlakem.
TOPlist