Chalupa U ORLICE

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází u lesa, řeky a potoka v PŘÍRODNÍM PARKU ORLICE za městečkem Letohrad, 4km od Jablonného nad Orlicí. V těsné blízkosti přírodní park Sutice a Čenkovička (vzácná květena). Vlak 1km a autobus 50m. Parkování u objektu pod přístřeškem. CYKLOTRASA POTŠTEJN - ČENKOVICE vede přímo u objektu. Terén vhodný pro IN-LINE BRUSLE. V zimě dobrá dostupnost - udržovaná komunikace. LYŽAŘSKÁ OBLAST ORLICKO - lyžařský areál 700m a další 4 vleky do 5km i s černou sjezdovkou v Jablonném. Před chalupou možnost sáňkování, bobování.
Vybavení a služby
Stylová pěkná chalupa s bazénem. Společenská místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (kachlový sporák se dvěma troubami, el. dvouplotýnkový vaříč, el.trouba + 3el.plotýnky, lednička, fritovací hrnec, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, BTV + SAT, video), 4 ložnice, koupelna s WC + samostatné WC, el. přímotopy, ohniště s posezením, zahradní gril, terasa, venkovní bazén se solárním ohřevem (průměr 3,5m), dětskě hřiště, zahradní nábytek. Možnost zapůjčení horských kol - půjčovna 4km.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Řeka a rybník v místě, krásné procházky kolem toku řeky Orlice s panoramatickým pohledem na masiv Orlických hor - CHKO - Suchý vrch - Buková hora.CHKO Zemská brána 17km, Studenecké skály - masiv k horolezectví, GOLF HNÁTNICE 7km - 9 jamek, tenisové kurty, bowling, koupaliště 3km, koupání, půjčovna loděk, vodní sporty, sport. potápění, skoky na lyžích a rybolov – PŘEHRADA PASTVINY 9km, AQUAPARK Ústí nad Orlicí, Žamberk 10km, v okolí dobře značené cyklotrasy, sběr hub a borůvek, půjčovna lyží 2km. Nově zrekonstruovaný SKI AREÁL UMBULE 700m od chalupy (dvoukotvový vlek 650m, sjezdovka 800m, dětský vlek 50m, rolba, večerní, noční lyžování, lyžařská škola, snowboarding - snowpark, skibus, motoskijöring, ski bar, občerstvení, nad sjezdovkami jsou upravené běžkařské stopy s krásnými výhledy v celkové délce 8km), v létě horské koloběžky, areál biatlonu v místě, další vlek 5km – Jablonné nad Orlicí – lyžařský areál Malák – sjezdovky i pro náročné, snowboarding, SKI BYSTŘEC 5km, SKI DLOUHOŇOVICE 8km, lyžařské středisko ČENKOVICE 9km – 7 lyžařských vleků, LANOVKA, U RAMPA, snowtubing, umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařská škola, 60km bež. tras, paraglyding. Lyž. středisko Ski Sněžník Dolní Morava 29km – nejprudší sjezdovka v ČR (2400m) – kategorie FIS, 2 LANOVKY, běžkařské tratě v okolí. Areál Říčky 28km, vleky, 4 sedačková lanovka. Cykloturistika a turistika v oblasti Orlických hor, zříceniny Písečná, Potštejn, Litice, Lanšperk, rozhledna na Suchém vrchu, města Letohrad (barokní zámek s rozsáhlým parkem, muzeum řemesel), Žamberk, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Litomyšl - UNESCO, Velké Losiny - termální lázně, vojenská pevnost Bouda, výlety do Polska. Restaurace 600m a obchod 1km.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz